Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

KLASS Konya Gazebo Kamp Çadırı Portatif Çardak Kamelya

KT KLASS Konya portatif katlanır restoran ve cafe kış bahçesi, katlanır kış bahçesi, portatif cafe kış bahçesi, Portatif çardak gölgelik, katlanır çardak, portatif şeffaf kış bahçesi, portatif katlanır kamelya, portatif katlanır gazebo, stant çadırı, gölgelik çadırı, katlanabilir bungalow, portatif gazebo kamelya çardak tente, düğün çadırı, etkinlik çadırı, festival çadırı, fuar çadırı, portatif kamelya çardak, kamelya çadırı, kamelya çardak, kamp çadırı imalatı, kamp çadırı fiyatları, aile kamp çadırı, otomatik kamp çadırı, kamp çadırı modelleri, kamp çadırı fiyatı, 2-3 kişilik kamp çadırı, 4-6 kişilik kamp çadırı, kamp çadırı, portatif çardak, portatif kış bahçesi, portatif kamelya,

KLASS Konya Gazebo Kamp Çadırı Portatif Çardak Kamelya
KLASS Konya Gazebo Kamp Çadırı Portatif Çardak Kamelya
 • Gönderen Adı: Klass Tente
 • Gönderen E-postası: inf@konyakampcadiri.com.tr
 • Gönderen URL’si: http://www.konyakampcadiri.com.tr
 • >> Hakkımızda
  KT KLASS; Uzun yıllardır Kamp çadırları, portatif çardaklar ve portatif kış bahçelerinin imalat ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.

  Kaliteli malzeme, usta işçilik, kolay kullanım ve ekonomik fiyat sloganıyla üretim yapıyor, tüm ürünlerimizi ülkemizin her köşesine gönderiyoruz.

  Ürün Halkamızın İçinde;

  Farklı model, renk, farklı kapasite ve farklı özelliklere sahip kamp çadırları, farklı ölçü ve farklı renklere sahip portatif çardaklar ile farklı özellik ve farklı kapasitelere sahip kış bahçeleri yer almaktadır.

  Ürünlerimiz bir kaç dakika içinde kolaylıkla kurulabilir. Portatiftir. Kaliteli kumaşlardan imal edilir. Katlanabilir olup, kapalı hali otomobil bagajının bir köşesine bile sığabilir.

  Ürünlerimiz; Kamp alanları, Belediyeler, park ve bahçeler, düğün salonları, oteller, cafeler, restaurantlar, turizm şirketleri, apartman ve siteler ile müstakil evler gibi pek çok yer ve mekanda kullanılmaktadır.

  Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

  Hızlı Menu
  Kamp Çadırları
  Portatif Çardak
  Kış Bahçesi
  İletişim
  +90 553 744 25 14

  bilgi@konyakampcadiri.com.tr

   

  KT KLASS Tüm Hakları Saklıdır.

  Konya kamp çadırı, portatif çardak, portatif kış bahçesi, portatif kamelya, portatif katlanır Restoran ve Cafe kış bahçesi, portatif kış bahçesi, katlanır kış bahçesi, portatif cafe kış bahçesi, Kış bahçesi, portatif restoran kış bahçesi, portatif cafe kış bahçesi, Portatif çardak, katlanır çardak, portatif şeffaf kış bahçesi, portatif katlanır kamelya, portatif katlanır gazebo, örümcek tente, stant çadırı, gölgelik çadırı, portatif gölgelik, katlanır portatif gölgelik, katlanabilir bungalow, portatif gazebo kamelya çardak tente, düğün çadırı, etkinlik çadırı, festival çadırı, fuar çadırı, portatif kamelya çardak, kamelya çadırı, kamelya çardak, kamelya kapatma, Şeffaf Fermuarlı Kamelya Brandası, kamelya kapatma modelleri, kamelya etrafı kapatma, çardak kapatma sistemleri, kamelya brandası fiyatları, fermuarlı kamelya brandası, şeffaf kamelya branda fiyatları

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir