Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Kocaeli oto kurtarıcı

Kocaeli oto kurtarıcı İzmit merkezli olup tüm Türkiye’ye 7/24 ekonomik güvenli ve kesintisiz oto çekici hizmeti sunmaktadır.

 • Gönderici Adı: Serdar Aysss
 • Gönderici E-postası: ze_us@hotmail.com.tr
 • Gönderici URL’si: http://www.kocaelikurtarici.com.tr
 • http://www.konyaotokurtaricicekici.com.tr
   

  İzmit Oto Kurtarma
  İZMİT KURTARMA HAKKINDA
  MİSYON VE VİZYONUMUZ.

  Kocaeli’nin her bölgesine bütün imkanlarımızı kullanarak size güvenilir Kocaeli Oto Kurtarmahizmeti vermek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Siz müşterilemize layık olmak için 7/24 gün kendimizi daha çok geliştiriyoruz. Araç taşıma hizmetini verimli ve zamanında gerçekleştirip kalıcı dostluklar kurmaya özen gösteriyoruz. Bu yüzden size en yakın İzmit Oto Kurtarma firması arıyorsanız başka hiçbir firmanın imkanlarımıza sahip olmadığını görün.
  İzmit oto kurtarma ve yol yardım hizmetleri

  Kocaeli de 20 Yıllık Lojistik Sektörü
  30 Dakika veya daha kısa sürede yanınızda
  Dürüst ve Rekabetçi Fiyatlar – Süpriz Ödeme Yok.
  Güler Yüzlü ve Profosyonel Hizmet
  7 Gün 24 Saat Ulaşılabilirlik.
  İZMİT OTO KURTARMA
  OTO KURTARMA VE YOL YARDIM HİZMETLERİ

  Çekici Hizmetleri
  Çekici Hizmetleri
  Kocaeli ve Çevre İllerden Tüm Türkiye’ye Çekici Hizmeti İstanbul Oto Kurtarma, Anadolu Yakası Oto Kurtarma, Kocaeli Oto Kurtarma, Gölcük Oto Kurtarma, Başiskele Oto Kurtarma, Karamürsel Oto Kurtarma, Kandıra Oto Kurtarma, Gebze Oto Kurtarma Dilovası Oto Kurtarma Çayırova Oto Kurtarma

  Dolu hasarı
  Dolu hasarı
  Bölgesel ve mevsimsel iklim şartlarının neden olduğu dolu yağışları araçların kaporta aksamına zarar verebilmektedir. Ansızın gerçekleşen bu yağışlar otomobil dış yüzeyinin hasar görmesine sebep olabilmektedir. Kocaeli oto kurtarma.

  Sel Sigortası Teminatı
  Sel Sigortası Teminatı
  Son günlerde başta İstanbul olmak üzere Türkiye genelinde yaşanan sel felaketlerinin araçlarda yol açtığı maddi hasarlar yol açtı sizde sel hasarı aldıysanız bizi arayabilirsiniz. Kocaeli oto Kurtarıcı

  Kaza sigortası
  Kaza sigortası
  Kaza sigortaları, kapsamları sigorta şirketleri tarafından belirlenen ve sigortalıları beklenmedik hastane, bakım, nakil ve maluliyet masraflarına karşı güvence altına alan özel paketlerdir. İzmit oto kurtarma ve Kocaeli oto Kurtarma

  Yangın Sigortası
  Yangın Sigortası
  Yangın sigortası, ticari ve özel amaçla kullanılan her türlü bina ve yerleşim alanın kendiliğinden oluşan yıldırım, yangın, infilak gibi fiziki hasarlarını karşılayan bir sigorta türüdür.

  Motosiklet Çekme
  Motosiklet Çekme
  Hasarlı veya arızalı Motosikletinizi istediğiniz yerden istediğinize yere sorunsuz bir şekilde uygun fiyata çekiyoruz isterseniz anlaşmalı yetkili servislerimize uygun rakamlarla tamiratını gerçekleştirebilirsiniz.

  KOCAELİ OTO KURTARMA ÇALIŞMA PRENSİBİ
  KOCAELİ KURTARICI İŞLEYİŞİ

  Kocaeli Oto Kurtarma
  Bizim ile iletişim kurduğunuzda Organizasyon ekibimiz size en yakın aracımız ile iletişim kurarak ivedi bir şekilde konumunuza yönlendirir.
  Kurtarıcı arkadaşımız size gelene kadar sizle ilgili bilgileri Organizasyon ekibimizden alır.(Araç Marka Model vs.) Aracınızın büyüklüğüne gore uygun Kurtarıcı arkadasımız seçilir Hasarlı araçlarınız Kurtarıcıya yüklenirken eksta bir hasar almaz uzman ekibimiz tarafından dikkatlice yükleme yapılır. İstediğiniz Özel servis yada Yetkili servise nakli sağlanır.
  izmit oto kurtarma 7/24 kesintisiz güvenli çekici hizmetleri.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir