Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

KON HURDA Konya Hurda Alımı Konya Hurdacılar

KON HURDA Konya hurdacılar, hurda alım satımı merkezi, selçuklu hurdacı, karatay hurdacı, meram hurdacı, hurda fiyatları, hurda alüminyum bakır alımı, hurda boru beyaz eşya alımı, hurda inşaat demiri alımı, hurda elektrik kablosu alımı, hurda sac alımı, hurda teneke varil alımı, sac hurdası, metal boru hurdası, hurda bakır, demir hurdası, çelik halat hurdası, teneke hurdası, inşaat demiri hurdası, alüminyum hurdası, hurdacı telefon numaraları konya, selçuklu hurdacı, karatay hurdacı, meram hurdacı, hurda alımı, hurdacılar, hurda demir bakır alımı, hurda alanlar, hurda satın alanlar, hurdacı, hurda alımı, konyadaki hurdacılar, konyada hurdacı, konya hurdacılar sitesi, konya hurdacı telefon numaraları,

 • Gönderen Adı: Kon Hurda
 • Gönderen E-postası: inf@konyahurdacilarr.com.tr
 • Gönderen URL’si: https://www.konyahurdacilarr.com.tr
 • KON HURDA Konya Hurda Alımı Konya Hurdacılar
  KON HURDA Konya Hurda Alımı Konya Hurdacılar

  >> Hakkımızda

  KON HURDACILIK; Konya’da Hurda ürünlerin alımı ve satışı alanında hizmet vermektedir.

  Hurda Ürünler “Hiç Bir İşe Yaramayan, Çöp Ürünler” Değildir. Geri dönüşümle yeniden hammadde olarak kullanılabilecek ürünlerdir. Hurdalarınız yerinde ve değerinde satın alıyor, ekonomiye yeniden kazanım sağlıyoruz.

  Satın Aldığımız Hurda Ürünler İçinde;

  Alüminyum, boru, demir, bakır, kurşun, inşaat demiri, teneke, sac, profil, köşebent, kablo, beyaz eşya, elektronik eşya, kazan, tank, varil, metal talaşı, makina ve otomotiv parçaları ile diğer hurda ürünler yer almaktadır.

  Hurda ürünler kullanım dışına çıkmış ürünlerdir. Hurda ürünler geri dönüşüm ile yeniden imal edilecek pek çok ürünün hammadesi olarak kullanılır. İhtiyacınız olan bazı hurda ürünleri de firmamızdan temin edebilirsiniz.

  Hurda olduğunu düşündüğünüz bir ürünü veya eşyayı çöpe atmadan önce, hurdacınızı arayın. Hem cebinize kazanç sağlayın, hem de milli ekonomiye katkı sağlayın.

   

  İletişim Talep
  Telefon : 0 533 918 86 77

  WhatsApp : 0 533 918 86 77

  Mail : kayanmurat478@gmail.com
  Hızlı Menü
  Satın Alınan Hurda Ürünler

  Satılan Hurda Ürünler

  İletişim

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir