Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

KONTEK Konya tuvalet lavabo kanalizasyon açma

KONTEK; Konya kanalizasyon tıkanık açma, kanalizasyon temizleme, gider açma, lavabo tıkanıklığı açma, selçuklu lavabo açma, meram karatay lavabo açma, gider tıkanıklığı açma, duşakabin gider tıkanıklığı açma, baca temizleme, baca temizliği, petek temizleme, petek temizliği, tesisatçı, çeşmeci, sıhhi tesisat, musluk tamiri, çeşme tamiri, sıhhi tesisatçı, en yakın tesisatçı, musluk batarya tamiri, su tesisatçısı, kanalizasyon açma, kanalizasyon tıkanık açma, lavabo açma, pimaş açma, lavabo tıkanık açma, lavabo tıkanıklığı açma, gider açma, banyo gideri açma, banyo mutfak lavabosu açma, sıhhi tesisatçılar, konya çeşmeciler, musluk batarya tamiri, tuvalet klozet açma, lavabo banyo gideri açma, kanalizasyon açma, tuvalet tıkanık açma, klozet lavabo tıkanık açma,

 • Gönderici Adı: Kontek Tesisat
 • Gönderici E-postası: info@konyatuvaletlavaboacma.com.tr
 • Gönderici URL’si: http://www.konyatuvaletlavaboacma.com.tr
 • http://www.konyatuvaletlavaboacma.com.tr
  http://www.konyatuvaletlavaboacma.com.tr

  0 546 782 39 83

  Telefon: 0 546 782 39 83

  +90 546 782 39 83

  KONTEK TESİSAT; Konya tesisat ve tıkanıklık açma hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

  İş ve yaşam alanlarında tesisatın kalitesi, işini bilen ustalarca yapılması önemlidir. Hatalı tesisatlar zaman içinde akıtma, patlama ve tıkanmaya sebep olurlar. Özellikle atık su tesisatında yanlış yere konulan dar dönüşler tesisatın çok çabuk tıkanmasına neden olur. Eline her boru anahtarı alan tesisatçı değildir.

  Hizmetlerimizin İçinde; Tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, banyo gideri açma, kanalizasyon açma, temiz su tesisatı, atık su tesisatı, baca temizleme, klozet tamiri, kalorifer petek temizliği ile diğer tesisat işleri yer almaktadır.

  Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

  Tesisat ve tıkanık işleri acil müdahale gerektirir. Bu nedenle bizleri günün her saati arayabilirsiniz. 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz.

   

  İletişim
  Telefon : 0 546 782 39 83

  WhatsApp : 0 546 782 39 83

  Site : konyatuvaletlavaboacma.com.tr

  Hızlı Menü
  Hizmetler Uygulamalar

  Fotoğraf Galerisi

  Faaliyet Videoları

  Sosyal Medya

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir