Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Kripto, Bitcoin ve Altcoin Haberleri

Kripto, Bitcoin ve Altcoin Haberleri, canlı kripto para piyasası analizlerini Türkçe takip edin. Bitcoin, Ethereum ve çok daha fazlası Kripto Expert.com´da!

2022 yılında kurulan Kripto Expert, başta Bitcoin (BTC) olmak üzere tüm altcoin ve kripto para dünyasına ait teknoloji ve platformların meraklısı genç ve dinamik yazarlarımızın içeriklerini okuyucularımızla buluşturan bir kripto haber sitesidir. NFT, metaverse, blok zincir, Web3 ve çok daha fazla alana dair en güncel ve doğru içerikleri oluşturan ekibimiz ile özgün ve kaliteli haberleri kripto yatırımcılarına sunmayı amaçlıyoruz. Ekibimizin öncelikli misyonu, günümüz dünyasında hızla gelişen dijital varlık piyasasında, yatırımcıların doğru, güvenilir ve hızlı bilgi akışına ve küresel gelişmelere ulaşmasını sağlamaktır.
Sitemizde, kripto para piyasası ile ilgili hemen her konuda faydalı ve güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Anlık olarak takip ettiğimiz piyasa verilerini sizler için en objektif biçimde sunuyoruz.

Sitemizde, kripto para piyasası ile ilgili hemen her konuda faydalı ve güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Anlık olarak takip ettiğimiz piyasa verilerini sizler için en objektif biçimde sunuyoruz.

Bitcoin haberleri, kripto para piyasasında işlem yapan ve yapmak fikri olan herkes için hayati öneme sahip bilgilerdir. Bu bilgiler ışığında, gelecek projeksiyonları yapılabilir ve mevcut pozisyonlar değerlendirilebilir. Kripto piyasasını genel olarak analiz etmek, orta ve uzun vadeli Altcoin ve Bitcoin yatırımlarında doğru karar vermeye yardımcı olur.

  • Gönderenin Adı: X
  • Gönderenin E-postası: cemsevinc@msn.com
  • Gönderen URL’si: https://kriptoexpert.com/

Ayı Piyasasına İnat Binance’a Teklif Yağmaya Devam Ediyor!
Kripto para piyasasının bir numaralı kripto alım satım platformu olan Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao, piyasadaki mevcut çöküşe rağmen teklif yamaya devam ettiğini açıkladı.

Dünya genelinde yaşanan finansal durgunluk ile birlikte son birkaç aydır kripto para piyasasında yaşanan çöküşlerle birlikte birçok dijital varlık borsası ayakta kalabilmek adına stratejilerini değiştirmeye devam ederken birçoğu da iflasın eşiğine geldi.

26 Mayıs tarihinde Arjantin merkezli bir kripto para borsası Buenbit, mevcut piyasa koşullarında yaşanan gerileme gerekçesi ile işten çıkarım yapacağını duyurmuştu. Haziran ayının başlarında Coinbase borsası anlaşma yaptığı çalışanların işe alımlarını ital ederken, personel alımlarını durdurduğunu açıklamıştı. Bununla birlikte, Latin Amerikalı kripto para alım satım platformu Bitso ise, 80 çalışanının ilişiğine son verildiğini açıklamıştı.

Mevcut piyasa koşullarında zor durumda kalan birden fazla kripto para borsasının yanı sıra Binance ise giderek büyümeye devam ediyor. Geçtiğimiz Cuma günü Changpeng Zhao, Yahoo Finance ile gerçekleştirdiği bir röportajda, piyasada yaşanan olumsuzluklara rağmen birçok şirket ve işletmelerden 50 ila 100’ün arasında teklifi gözden geçirdiklerini açıklarken şunları ekledi:

“Kesinlikle hepsine bakıyoruz. 50 ila 100 anlaşmaya bakıyoruz. Sektördeki en büyük nakit rezervine sahip olduğumuzu herkes biliyor. Herkes bizimle konuşuyor.”

Binance CEO’su, son zamanlarda hali hazırda birkaç büyük şirket ile anlaşma içerinde olduklarını belirtti. Borsa kısa süre önce Kanadalı şarkıcı ve söz yazarı The Weeknd ile dünyanın en ünlü futbolcularından biri olan Cristiano Ronaldo ile bir işbirliğine imza attı. Haziran ayının başlarında ise, Dubai merkezli bir eğlence ve alışveriş tesislerinin sahibi Majid Al Futtaim holding şirketi ile ortaklık kurduğunu açıklamıştı.

Bununla birlikte CZ, gelen ortaklık tekliflerinden yalnızca büyük şirketlerin tekliflerini gözden geçireceğini vurguladı. Ayrıca Changpeng Zhao, kripto para şirketleri için net ve düzenleyici kurallara sahip olmaları gerektiğini vurguladı.

Öte yandan Binance CEO’su CZ, işler kötüye gittiğinde yatırımcıları ile iletişimi bırakan firmaların oldukça fazla olduğuna dikkat çekerek, düzenleyici kuralların kriterlerinden en önemlisinin de şeffaflık olduğunu söyledi.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Kripto, Bitcoin ve Altcoin Haberleri”