Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Kripto Para Haber Sitesi

Bilgi Kripto , Bitcoin Haberleri , Altcoin Haberleri , Ekonomi Haberlerinin yanı sıra Yeni Çıkacak Coinler , Coin Yorum, Analiz ve Canlı Piyasa Görüntüleme uygulamaları sayesinde , kullanıcıları bilgilendirmeyi hedeflemektedir. Bilgi Kripto sitesi , bağımsız bir yayıncı kuruluşudur . Uzman kadromuz ile siz değerli kullanıcılarımızı  , en son haberler , yeni çıkacak kripto paralar , ve teknik analizler ile bilgilendirmeyi amaçlıyoruz .

Kripto Para Dünyası ne kadar karmaşık gibi gözükse de , aslında sade ve anlaşılabilir olduğunu siz değerli kullanıcılarımıza aktarmak , ekibimizin misyonudur . Son zamanlarda , bu dijitalleşmeye kurumların , şirketlerin , spor kulüplerinin katılması , Kripto Paraların geleceğe yön verdiğinin göstergesidir.

Tam bu noktada , Bilgi Kripto geleceğe yön verecek olan , Blockchain teknolojisini , Kripto Paralar hakkında haberleri kullanıcılara aktararak , dijital dünya konusunda , kullanıcıları bilgilendirmeyi hedeflemektedir.

 • Gönderen Adı: Ferhat
 • Gönderen E-postası: info@kiyasliyoruz.com
 • Gönderen URL’si: http://www.bilgikripto.com
 • Kripto Para Haber Sitesi
  Kripto Para Haber Sitesi

  Gün geçmiyor ki Kripto para piyasası yeni bir olumsuz haberle karşılaşmasın. Bu sefer dünyanın en büyük sabit coinlerinden olan USDC 1 Dolar eşitliğini kaybetti! Yazı tarihiyle USDC 0.89 seviyesinden işlem görüyor. Peki USDC çöktü mü? USDC 1 dolar değeri kaybetti mi?

  Son Dakika: USDC 1 Dolar Sabitliği Bozuldu!
  Circle ve Coinbase ortaklığıyla kullanıcılara sunulan USDC, Silicon Valley Bank’ın (SVB) başarısızlığı nedeniyle 1 dolar eşitliğini kaybetti. Bunun asıl nedeni Circle şirketinin SVB üzerinde parasının bulunmasından kaynaklanıyor.

  Dünyanın en büyük ikinci stablecoin’i USDC’nin ihraççısı Circle, Cuma günü USDC’yi desteklemek ve değerini ABD dolarına bağlamak için kullanılan nakit rezervlerinin açıklanmayan bir kısmının Silicon Valley Bank’ta tutulduğunu duyurdu. Şirket Cuma günü yaptığı açıklamada, SVB’nin USDC’nin nakit rezervlerini yönetmek için güvendiği altı bankadan biri olduğunu, ancak USDC’nin normal şekilde çalışmaya devam edebileceğini iddia etti

   

  USDC gibi sabit para birimleri, gerçek dünya varlıkları tarafından desteklenen ve bunlara sabitlenen kripto para birimleridir. Geleneksel finans ile daha değişken kripto pazarları arasında sağlam bir aracı olarak hizmet etmeleri amaçlanıyor; USDC, 42,17 milyar dolarlık piyasa değeri ile dünyada en çok kullanılan ikinci stablecoin konumunda.

  USDC Çöktü mü?
  Circle şirketinin varlıklarının belirli kısmını çöken bankada tutması USDC için dolar paritesinin dengesini kaybetmesine yol açtı. Yazı tarihiyle, USDC işlemleri askıya alınmış gözüküyor.

  USDC Nedir?
  Circle ve Coinbase ortaklığının bir sonucu olarak USD destekli stabilcoin piyasaya sürülmüştür. USD Coin , kripto para borasında ki dalgalı fiyata son vermeyi amaçlamaktadır. 6 milyon dolarlık stablecoin, Circle Internet Financial tarafımdan geliştirilmiş ve kripto para borsası Coinbase tarafından da desteklenmektedir. USD Coin Amerikan dolarına sabitlenmiş ve 26 Eylül 2018 Tarihinde çıkartılmış bir kripto para birimidir.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Kripto Para Haber Sitesi”