Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Kristal Cam Plaket İmalatı

Kristal cam plaket imalatında uygun fiyat ve kaliteli ürünler ile Türkiye’nin her yerine ürün gönderimi yapmaktayız. Cam plaketler kendi imalatımız olup imalat fiyatına satış yapmaktayız. Kişiye özel ve kurumsal olarak tercih edilmektedir. Cam üzerine istenilen baskı yapılmaktadır. Fotoğraf baskılı ile güzel bir hediye yapabilirsiniz. Kırmızı, lacivert kadife kutu seçenekleri ile satışı yapılmaktadır. Sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kristalplaket.gen.tr

https://www.kristalplaket.gen.tr
https://www.kristalplaket.gen.tr

 

Kristal Plaket cam malzemenin makina yardımı ile işlenerek çeşitli şekillere getirilerek üretilmesine denir. Kristal Plaket kullanım alanları bir çok alanda ödüllendirmek için taktim edilmektedir. Firmamız Kristal Plaket fiyatlarında imalatçı olmanın avantajı ile satış yapmaktadır. Kristal Plaket İmalatı için bizi ayarabilir ve ürün hakkında fiyat bilgisi alabilirsiniz.

AKDENİZ KRİSTAL
Yüksekkaldırım Cad. Oliva Han No: 20 Kat: 1
Karaköy-Beyoğlu-İST.
Tel/Fax: (0212) 292 32 56
Gsm : (0553) 299 55 54

e-mail: akdenizreklam@hotmail.com

Çinili Plaket
Çinili plaket imalatı firmamızın kendi imalatı olan şık tasarım bir üründür. Kadife kutu, deri kutu seçenekleri ile kutu içerisinde taktim edilmektedir. Üzerine metal baskı ve lazer kazıma ile istenilen yazı işlenmektedir. Türkiye geneline kargo ile gönderim yapılmaktadır. Çinili plaket imalatında siz müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir