Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Kütahya Elçin Çiçekçilik

2011 yılında faaliyete geçen Kütahya Elçin Çiçekçilik 2011 yılından beri en taze ve şık çiçekleri en güzel tasarımlarla buluşturarak müşterilerine sunmaktadır. Müşteri menuniyeti her zaman ön planda olan Kütahya Elçin Çiçek’ten hem telefeon ile hem de web sitesi üzerinden gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

Adres: Alipaşa mh., Abdurrahman Karaa Blv. No:1/C, 43020 Merkez/Kütahya

Telefon: 0(274) 224 02 00

Web Sitesi: https://www.kutahyaelcincicek.com

 • Gönderenin Adı: Soner KAYACAN
 • Gönderenin E-postası: info@kutahyaelcincicek.com
 • Gönderen URL’si: https://www.kutahyaelcincicek.com/
 • Kütahya Elçin Çiçekçilik
  Kütahya Elçin Çiçekçilik

  Kütahya Çiçekçi
  Kütahya çiçekçi online çiçekçi mağazamız son teknoloji alt yapısıyla artık aynı anda birden fazla çiçek siparişi verebilme, çiçeklerin yanıda balon peluş vb. gönderebilme gibi ekstra özelliklerle hizmetinizde. Kütahya çiçek siparişi vermek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Siparişinizi kısa bir içinde oluşturup sevdiklerinize aynı gün teslimat avantajıyla çiçek gönderimi sağlayabilirsiniz.

  Çiçeklerinizin tamamı tarafımızdan hazırlanıp alıcıya teslim edilmekte başka bir aracı kurum kullanılmamaktadır. Bu sayede her zaman aynı kalitede hizmet verebilmekteyiz. Verdiğiniz çiçek siparişlerinin her aşamasını kısa mesaj ve E-Posta aracılığıyla size göndermekteyiz. Ayrıca web sitemiz aracılığıyla da siparişinizi anlık olarak takip edebilmektesiniz.

  Kısaca Biz
  Kütahya’da yıllardır çiçek sektöründe faaliyet gösteren işletmemizin online çiçekçilikte de varlığını göstermesi ve değerli müşterilerimize bu alanda da hizmet verebilmemiz için artık online platformdayız. Kütahya’ya en güzel çiçekleri en uygun fiyata ve en hızlı şekilde gönderebileceğiniz bu platformumuzu sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

   

  Misyonumuz
  Her zaman müşteriyi odak noktası alarak yaptığımız çalışmalarla müşterilerimizin ihtiyaçlarına en doğru şekilde, en uygun ve hızlı çözümleri sunan, internet aracılığı ile sınırları kaldırarak konumdan bağımsız olarak müşterilerine hizmet sunan bir çiçekçi olmaktır.

  Vizyonumuz
  Türkiye’de çiçekçilik sektöründe, her vatandaşımızın ulaşabildiği, güvenilir, çağın standartlarına ayak uyduran, her zaman en yeni trendleri belirleyen ve uygulayan, elde ettiği başarıyı kalıcı kılan, Kütahya’ya çiçek göndermek isteyenlerin ilk tercih ettiği bir kuruluş olmaktır.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Kütahya Elçin Çiçekçilik”