Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

KUZEYLİ PETROL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

KUZEYLİ PETROL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

 • Gönderenin Adı: KUZEYLİ PETROL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
 • Gönderenin E-postası: info@kuzeylipetrol.com
 • Gönderen URL’si: http://www.kuzeylipetrol.com
 • Gönderenin Adı: KUZEYLİ PETROL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Gönderenin E-postası: info@kuzeylipetrol.com Gönderen URL'si: http://www.kuzeylipetrol.com
  Gönderenin Adı: KUZEYLİ PETROL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
  Gönderenin E-postası: info@kuzeylipetrol.com
  Gönderen URL’si: http://www.kuzeylipetrol.com

  KUZEYLİ PETROL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak parekende akaryakıt satışında güvenilirliği, kalitesi ve hizmet farklılığıyla sektöründe saygın bir konum elde etmeyi başarmıştır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz arasında oluşturduğumuz köprüde, her zaman güvenilir ve doğru çözüm ortağı olma misyonu temelimizi oluşturmaktadır.

  KUZEYLİ PETROL, Madeni yağ ürünlerininde toptan satışlarını gerçekleştirmektedir. Araçlarda doğru yağın kullanılması ve doğru değişim periyotlarının sağlanması çok önemlidir. İşletmeler herhangi bir ihalede, teklifte veya ticarette para kazanmasını sağlayacak olduğu bu ekipmanların bakımı için ciddi finansal kaynaklar ayırmaktadırlar. Bununla beraber herhangi bir arıza durumunda tespit, onarım ve en önemlisi aracın veya makinenin duruyor olması, zamanla yarışan işletmeler için büyük maliyetler ve ciddi zaman kaybına neden olmaktadır. KUZEYLİ PETROL, olarak müşterilerimize performansı yüksek, en etkin ve en uygun ürünleri sunmayı amaçlamaktayız.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir