Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Lazer tüp

yerli lazer – Lazer Kesim Makinesi – ayka – CNC  Lazer makinesi – Ahşap Lazer kesim makinesi – ayka  Lazer kesim makinesi,20wat  30wat 50wat fiber markalama makineleri ve lazer kesim makinesi yedek parça satışı,garantili  yetkili teknik servisi firmasıdır.

 • Gönderenin Adı: Kazım
 • Gönderenin E-postası: info@aykamakine.com
 • Gönderen URL’si: http://lazertup.com/
 • http://lazertup.com/
  http://lazertup.com/

  Ayka Lazer Makine ve Yedek Parça 2000 yılında Kazım YILMAZ tarafından Lazer Yedek Parça Firması olarak kurulmuştur. Türkiye’nin ilk ve stoğu en çok olan yedek parça firması olarak sektöre hızlı bir adım atmıştır. Daha sonraki yıllarda lazer makine ithalatı yapmaya başlamıştır. Kendi bünyesinde makine üreterek yoluna devam etmek isteyen firmamız, 2010 yılında lazer makine imalatı yapmaya başlayarak, sektörde ileri gelen Lazer Makine firması olmuştur .

  Kurulduğu yıldan bu yana kalifiye ekibiyle verimli çalışmayı esas alarak, kullanıcılarına kaliteli ve yüksek teknolojisiyle en iyi hizmeti vermektedir. Türkiye başta olmak üzere, dünyada da kaliteli ürünleri ve sınırsız hizmetleriyle lazer sektöründe adını başarıyla duyurmuş ve her geçen gün başarısına güç katarak ilerlemeye devam etmektedir.

  Ayka Lazer Makine ve Yedek Parça ürünlerini alarak geleceğinize yatırım yapmış olursunuz. Kalitesiyle, her zaman ileri ve yenilikçi teknolojisiyle, uygun fiyatlarıyla , dünyanın neresinde olursanız olun 7/24 satış öncesi ve satış sonrası teknik desteğiyle, makine kullanım eğitimleriyle siz; değerli müşterilerimize, en iyi hizmeti sunmayı firmamızca prensip biliriz.

  Vizyon

  Türkiye’deki makine imalatı sektöründe, güçlü finans yapısı ve profesyonel kadrosuyla lider şirket olmaktır.

  Değerlerimiz
  Değer yaratarak çalışmak
  Müşteri odaklılık
  Dürüst, güvenilir, etik değerlere ve çevreye saygılı olmak
  Sürekli gelişmek
  Çalışan memnuniyeti
  Hedef odaklı ve rekabetçi olmak

  Hizmet Alanlarımız
  Danışmanlık Hizmetleri
  Üretime başlamadan önce ve başlanğıcında gerekli bilgiler.
  Üretim bölümünde oluşabilecek içinden çıkamıdığınız sorunlar.
  Kalitenin yükseltilmesi ve pratik çözümler.

  MİSYON

  AYKA MAKİNE , Makine İmalatı ve Lazer makineleri sektöründe değer yaratan gelişime açık, yaratıcı ve güvenilir bir hizmet şirketidir.

  “İyi”, bizim için yeterli bir seviye olmadı hiçbir zaman, daima daha iyi olmanın yollarını keşfettik. Yaptığımız keşiflerde anladık ki bizi diğerlerinden farklı yapan başlıca özelliğimiz taklit edilen bir yapı oluşturmuş olmamız. Kimseyle rekabet halinde olmadık, kendimizle yarıştık. Kazanmanın maddeye dayalı olamadığını insanların gönlünde taht kurmak olduğunu benimsedik. Çalışanlarımızla birlikte aile olmayı seçtik. Bu aile tüm iş süreçlerinde sadece elinden gelenin en iyisini değil varlığının tüm katmanlarıyla en olma sevdasıyla başarmayı kendine ilke edindi. İş birliği içinde olduğumuz tüm iştiraklerimizin, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın ortak menfaatleri doğrultusunda oluşturduğumuz bu benliğimizi koruyarak, güçlendirerek, genişleterek varlığımızı daima zirvede tutmanın gururunu ve hazzını yaşamaktayız.

  Teknik Yardım ve Servis Hizmetleri

  Arızaların giderilmesi ve makinalarda yeterli gelmeyen aparatların faaliyete geçirilerek üretimin süratlendirilmesi, aksaklıkların giderilmesi.

  Makina Revizyonu

  Eski teknoloji ihtiyaç dışı veya çalışan ama yeterli gelmeyen makinalarınızı yeni teknolojiye uyarlayarak revizyonları yapılır.

  Fabrika Sistem Kurulumu

  Planlı, projeli, üretim miktarına göre anahtar teslim ekonomik fabrika sistemleri kurulur.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir