Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

LINDA Manavgat Sauna Dövme Hamam Masaj Salonu

LINDA; Manavgat Side massage parlor, sauna, tattoo making, turkish bath, steam room, salt room, hammam sauna massage, turkish bath steam room, massage prices, sauna prices, hotel massage sauna, massage parlor prices, cup massage, cup therapy, cup therapy, leech massage, leech therapy, leech therapy, masaj salonu, sauna, dövme yapımı, türk hamamı, buhar odası, tuz odası, hamam sauna masaj, türk hamamı buhar odası, masaj fiyatları, sauna fiyatları, türk hamamı fiyatları, buhar odası fiyatları, otel masaj salonu, otel sauna, masaj salonları, masaj fiyatları, masaj salonu fiyatları, en iyi masaj salonu, 1 saatlik masaj fiyatları, masajcı, hamam sauna masaj, kupa masajı, kupa terapisi, kupa tedavisi, sülük masajı, sülük tedavisi, sülük terapisi,

 • Gönderenin Adı: Linda Welnes
 • Gönderenin E-postası: inf@lindawelnes.com
 • Gönderen URL’si: http://www.lindawelnes.com
 • http://www.lindawelnes.com
  http://www.lindawelnes.com

  D&L SPA HAMAM WELLNESS; 2000 yılından günümüze turizm sektöründe hizmet vermektedir. Güler yüzlü, kaliteli ve konusunda uzman ekibiyle müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

  ■ Hizmet Halkamızın İçinde;

  ■ Sauna, Türk Hamamı, Buhar Odası, Jakuzi Keyfi, Tuz Odası, Dövme Yapımı ve Doktor Balık yer almaktadır. Masaj Çeşitlerimizin İçinde; Aroma Terapi Masajı, Çikolata ve Kokteyl Masaj, Sırt ve Tam Vücut Rahatlama Masajı, Taş Masajı, Boyun Masajı, Spor ve Ayak Masajı, Siyatik ve Selülit Masajı, Medikal Masaj, Kupa ve Sülük Terapisi yer almaktadır.

  Sauna; kalp, dolaşım ve sinir sistemini düzenleyen bir kültür-fizik olayıdır. İnsan vücudundaki hızlı, yoğun sıcaklık artışları ve düşüşleri saunanın ana prensibini oluşturmaktadır.

  ■ Deri tabakasının üst düzeyinde sıcaklık normalden 10°C daha fazla yükselir, aynı zamanda deri tabakasının altında sıcaklık normalden 1°C daha artar. Bu da vücuttaki hastalıklara karşı koyan madde olan antikor üretimini artırır.

  ■ Kan damarları genişlediği için kan akışı hızlanır. Organizmamız vücut sıcaklığını deriyi soğutarak sabit tutmaya çalışır ve yoğun bir terleme ile reaksiyon verir. Deri, ölü hücrelerden temizlenerek canlanır. Yumuşak ve pürüzsüz bir yüzeye sahip olur.

   

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir