Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Magazin Forum Sitesi

Güncel magazin haber forum sitesi

 • Gönderenin Adı: akın aydın
 • Gönderenin E-postası: info@magazin.biz.tr
 • Gönderen URL’si: https://www.magazin.biz.tr
 • https://www.magazin.biz.tr
  https://www.magazin.biz.tr

   

 • Türkiye Koronavirüs ile mücadele ediyor. 11 Mart 2020 tarihinde ilk vaka açıklaması geldi. Şuana kadar yaşanan vakaların sayısı 16 mart 2020 tarihi itibari ile 47 olarak açıklandı. Yurt dışından gelen vatandaşların 14 gün kendilerini izole etmelerinin önemi daha çok anlaşılmakta. Vatandaşların Sağlık Bakanlığından ve yetkililerden gelen uyarıları dikkate almaları çok önemli bir yere sahip. Virüsün yayılmasını önlemek için pek çok önlem alındı. Sanat dünyasından sosyal medya üzerinden evde kal Türkiye Çağrısı geldi.

  EVDE KAL ÇAĞIRISI YAPAN ÜNLÜLER;

  Şevval Şam, Işın Karaca, Hande Ünsal, Burcu Gündeş, Fatma Turgut, Aynur Aydın, Seda Sayan, Ebru yaşar, Bengü, Ferhat Göçer gibi isimlerde bu çağrıyı sosyal medya üzerinden duyurdu. bazı sanatçıların ofislerini eve taşıdıklarını görüldü. Diğer yandan Sosyal medya üzerinden evde durmayın mesajı atan Murat Boz yanlış anlaşıldığını aktardı.
  Murat Boz sosyal medya üzerinden tepki geldi. Pek çok isim evde kal Türkiye çağrısı yaparken Murat Boz’un yaptığı açıklamada zor günlerden geçiyor olabiliriz. Ama kendimizi eve hapsetmemeliyiz. Hava güzel olduğu için dışarı çıktım. Sporumu açık havada yapıcam. Sizde çıkın, evde durmayın, sporunuzu yapın. Hava güzel. Moral bozmayın. Millet olarak zor günleri atlatacağız. Açıklaması sonrası yeniden bir açıklama yaptı. Yanlış anlaşıldığını ifade etti.

  Evinde kal Türkiye etiketine destek veren siyasetçilerden bir tanesi de Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin oldu. belediye ve belediyeye bağlı şirketlerin kiracılardan koronavirüs nedeniyle kapatılanlar için iş yerleri açılanana kadar kira almayacaklarını açıkladı. Nisan ayında ise kiralara yüzde 50 indirim müjdesini verdi.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Magazin Forum Sitesi”