Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Manisa Böcek İlaçlama

Manisa Böcek İlaçlama

Manisa Böcek ve Haşere İlaçlama Servisi

          Ev ilaçlama Manisa firması olarak bizler , iki bin yılı nisan ayında Anadolu veteriner muayenehanesi ve Veteriner eczanesi olarak hizmet sektöründe hizmete başlayan İlaçlama ve Dezenfeksiyon firmamız 2009 yılı Mayıs ayında haşere böcek ilaçlama ve dezenfeksiyon sektörüne BÖCEK İLAÇLAMA ve DEZENFEKSİYON PEST KONTROL adı altında hizmete girmiştir.2010 yılından itibaren bu sektörde zararlı , böcek ve kemirgen (fare ve sıçan dahil) ilaçlama servisi ve Dezenfeksiyon hizmeti vermektedir.

Manisa Böcek İlaçlama

Böcek fare ve virüs dezenfeksiyon ilaçlama firmamız Manisa olduğu gibi tüm bölgede hizmetinizdedir. Biz insanları bu zor durumdan ekonomik bir şekilde , garantili, %100 olmak üzere müşteri memnuniyeti ile çok kolay bir şekilde kurtulmasını ilaçlama servisi olarak sağlamaktayız. Böcek ve Haşere Manisa firması olarak size hizmet vermek isteriz. Manisa böcek ve haşere ilaçlama fiyatları için ilaçlama firmamızla iletişime geçiniz. Mesul müdürümüz Veteriner hekimdir.
Manisa Böcek İlaçlama, Manisa İlaçlama, Manisa Böcek ve Haşere İlaçlama Servisi, Manisa Ev İşyeri Böcek ve Fare İlaçlama Şirketi
Manisa Böcek İlaçlama, Manisa İlaçlama, Manisa Böcek ve Haşere İlaçlama Servisi, Manisa Ev İşyeri Böcek ve Fare İlaçlama Şirketi

Manisa da Böcek İlaçlama Şirketleri

Manisa da bulunan ilaçlama şirketi; Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Servisi olarak  Tarım ve Sağlık Bakanlığı Onaylı olup, Uygulayıcı personellerimiz Sağlık bakanlığından sertifikalı olup ilaçlama hizmetinde profesyoneldir. Bilindiği üzere mesul müdürümüz Veteriner Hekim olup her zaman bize ulaşabilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir