Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Maralfalfa Yetiştiriciliği

Maralfalfa Güney ABD kökenli yem bitkilerinden bir tanesidir. Melez bir nebat olan Maralfalfa birçok alanda kullanılmaktadır. Maralfalfa yetiştiricliği gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Maralfalfa yem bitkisi yüksek verimi sebebiyle bütün dünyada tercih edilmektedir. Bitki türü oldukça senelik, bolca bereketli ve gıda değerleri yüksektir. Büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı hayvancılık için kullanılabilir. Maralfalfa yardımıyla kaba yem ihtiyacınız olan şeyi kolayca karşılayabilirsiniz. Maralfalfa dünyanın en oldukça silaj veren nebat türüdür. Maralfalfa otunun ekim tarihi Nisan, Mayıs ve Haziran aylarıdır. Ekimden 45 gün sonrasında biçmeye başlayabilirsiniz. Çok senelik bir nebat olan Maralfalfa vatanımızda de kolayca yetiştirilmektedir. Yılda üç defa tarz meydana getirilen nebat 45 ila 60 ton arası silajlık materyal sunabiliyor.

Maralfalfa Çelik Yetiştiriciliği

Maralfalfa bitkisi tohum, fide ve çelik kullanılarak dikilir. Tohumdan doğrudan olarak tarlaya ekilirse çimlenme problemleriyle karşılaşabilirsiniz. Çelikten çoğaltma yöntemi en sık kullanılan uygulamadır. Uygulama kolaylığı ve acele çimlenme özelliği sebebiyle istenilen verim alınabiliyor. Maralfalfa bitkisi verim mevzusunda rakipsizdir. Besin değerleri yönünden ise istenileni karşılayabilir. Yem maliyetlerinin yükseldiği bu dönemlerde Maralfalfa bitkisi haycan sahipleri için kaliteli bir nebat türüdür. Uzun zamandır marafalfa yetiştiriciliği gerçekleştiriyoruz Ülkemizde köylü ve çiftçiye yararlı olabilecek hizmetleri vermek için çalışıyoruz. Türk tarımı ve hayvancığına katkı sunacak çözümlerimizle derhal tanışabilirsiniz. Maralfalfa Türk hayvancılığında zaman içinde daha çok yer kaplamaya başladı. Bu adres üstünden sizlere en Maralfalfa çelik fiyatlarını sunuyoruz.

 

  • Gönderenin Adı: Vahit Gürer
  • Gönderenin E-postası: maralfalfayetistir@gmail.com
  • Gönderen URL’si: https://maralfalfayetistiriciligi.com/
https://maralfalfayetistiriciligi.com/
https://maralfalfayetistiriciligi.com/

İçindekiler

1 Bizimle tanışın!
2 Biz Kimiz
3 Neden Maralfalfa kullanmalıyım?
4 Hizmetlerimiz
5 Bilgiler
6 Bilgilenelim
7 Doğal yem
8 Ekim rahatlığı
9 Rahat hasat
10 Kolay yem
Bizimle tanışın!
Biz Kimiz
8 yıldan beri tarım ile uğraşmaktayız. Ülkemiz için gerekli, yatırımcısına, girişimcisine, köylü ve çiftçiye faydalı olabilecek tüm işler ilgi alanımıza girmektedir. Biz girişimciyiz. Türk tarımına ve hayvancığına katma değer üretmek için çalışmaktayız.

Maralfalfa Türk Hayvancılığına köklü radikal değişiklik getireceğini gördük. Yerinde merkezinde çalışmaya başladık. Uzmanları ile çalışarak nihai kullanıcına destek vermekteyiz.

Maralfalfa yetiştirme yanında, çelik satışı, 10 kişilik ekibimiz ile ekim dikim, sulama ve gübreleme porgramı hazırlama ve satış sonrası takip sistemi ile çalışmaktayız.

Image
Neden Maralfalfa kullanmalıyım?
Maralfalfa yüksek besin oranına sahip, doyurucu yemdir. Hem ekonomik hemde hayvanların yeterinde doygunlugunu saglaması açısından bu yemi tavsiye ediyoruz.

Image
Hizmetlerimiz
circle-icon01
Maralfalfa Çeliği Satıyoruz.

circle-icon02
Maralfalfa Ekimi Yapıyoruz.

circle-icon03
Maralfalfa gübre sulama programı hazırlıyoruz.

circle-icon04
Satış sonrası hizmet veriyoruz.

Image
Bilgiler
Bilgilenelim
icon01
Doğal yem
Herhangibir zararlı madde kullanılmadan direk toprakta durdugu gibi bir yem!

icon02
Ekim rahatlığı
Basit bir ekimi mevcuttur.

icon03
Rahat hasat
Maralfalfa kolay hasadıyla tanınmaktadır.

icon04
Kolay yem
1 dönüm araziye 60-7on arası vermektedir. Kendisi arsız dedigimiz kavrama giriyor.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 yorum “Maralfalfa Yetiştiriciliği”