Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Maraş Düğün Fotoğrafçısı

Maraş düğün fotoğrafçısı cengiz temiz’in web sayfasını bu bağlantı üzerinden inceleyebilir ve iletişime geçebilirsiniz. düğünlerinizi bir filme dönüştürüyoruz.

https://www.cengiztemiz.com/

BEN CENGİZ
10 yılı aşkın süredir sektör içerisinde aktif faaliyet göstermekteyim. 2016 yılında İstanbul Arel Üniversitesinden mezun olduktan sonra düğünde tasarımın ve duygunun önemini keşfettim bu keşiften sonra incelediğiniz işleri çıkarttım diyebilirim. Bugüne kadar yüzlerce çiftin mutlu anına şahit oldum yaptığım işler benim için sadece iş kategorisinde olmamakla birlikte büyük bir mutluluk kaynağı diyebilirim.

Çekmeye çalıştığım doğal sahnelerle ve uyguladığım doğal tonlarla düğün hikayelerinizde ve düğün fotoğraflarınızda sizi yakalamaya çalışıyorum. Klasik düğün fotoğrafçılığı anlayışından kesinlikle uzak dururum.

Doğal tonlar ve doğal pozlar uygulamanın ve anı yakalamanın zor olduğuna inanıyorum bu inanç doğrultusunda çiftlerimizin işlerini günler süren uğraşlar sonucunda titizlikle teslim ediyorum. İşlerimi ve tarzımı daha yakından takip etmek için beni instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir