Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

MASTER konya hijyen bariyeri hijyen turnikesi

MASTER Konya hijyenik geçiş ünitesi, hijyenik geçiş turnikesi, paslanmaz hijyen bariyerleri, endüstriyel hijyen bariyeri, yatay fırçalı hijyen bariyeri, sanitasyon hattı, hijyen koridoru, taban fırçalı hijyen bariyeri fiyatları, hijyen hattı, lavabolu hijyen bariyeri, dezenfektan turnikesi, hijyenik geçiş ünitesi, dezenfektan turnikesi fiyatları, turnikeli el dezenfektan hattı, yere monte çift yön el dezenfektan turnikesi, hijyen sanitasyon hattı, hijyen bariyerleri, hijyen turnikesi fiyatları, sanitasyon hattı, dezenfektan turnike, hijyen bariyeri, hijyen turnikesi, dezenfektan turnikesi, hijyen sanitasyon hattı, turnikeli hijyen bariyeri,

 • Gönderici Adı: Chrome Master
 • Gönderici E-postası: des@konyahijyenbariyeri.com.tr
 • Gönderici URL’si: http://www.konyahijyenbariyeri.com.tr
 • http://www.konyahijyenbariyeri.com.tr
  http://www.konyahijyenbariyeri.com.tr

  CHROME MASTER; Konya’da Hijyen bariyer sistemlerinin imalat, satış ve montajı alanında faaliyet göstermektedir.

  Ürünlerimiz Arasında; Yatay fırçalı hijyen bariyeri, portatif hijyen bariyeri, el ve taban dezenfektanlı hijyen bariyeri, el dezenfektan turnikeli ve taban yıkamalı hijyen bariyeri, dezenfektan turnikeli ve taban yıkamalı hijyen bariyeri, evyeli paspaslı el dezenfektan turnikeli hijyen hattı, fırçalı evyeli paspaslı el dezenfektan turnikeli hijyen hattı ile duvara monte el dezenfektan turnikesi yer almaktadır.CHROME MASTER; Konya’da Hijyen bariyer sistemlerinin imalat, satış ve montajı alanında faaliyet göstermektedir.

  “Kaliteli Malzeme ve Kaliteli Ürün” sloganıyla imalat yapan firmamız, mutlak müşteri menuniyetinden asla taviz vermemektedir.

  Firmamız; Geçen zaman içinde pek kurum ve kuruluşa hijyen bariyer sistemlerinin kurulumunu gerçekleştirmiştir. Amacımız; Gelecekte de bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefindedir.

  Ürünlerimiz Arasında;

  Yatay fırçalı hijyen bariyeri, portatif hijyen bariyeri, el ve taban dezenfektanlı hijyen bariyeri, el dezenfektan turnikeli ve taban yıkamalı hijyen bariyeri, el dezenfektanlı taban ve çizme yıkamalı hijyen bariyeri, dezenfektan turnikeli ve taban yıkamalı hijyen bariyeri, evyeli paspaslı el dezenfektan turnikeli hijyen hattı, fırçalı evyeli paspaslı el dezenfektan turnikeli hijyen hattı ile duvara monte el dezenfektan turnikesi yer almaktadır.

  Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından, ürün kalitesinden ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını zamanında ve ekonomik fiyatla karşılamak üzerine kuruludur.

  Taahhütlerini eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, ürün, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, müşteri memnuniyetini zirvede tutma gayesindedir.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir