Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Mersin Baer Yapı Dekorasyon

Baer Yapı Dekorasyon olarak, inşaat alanında A’dan Z’ye tüm tadilat işlerinizi anahtar teslim olarak, tertemiz bir şekilde ve profesyonel ekibimizle yapıyoruz.

Dairenizin, villanızın iç tadilat ve dekorasyonu, dış cephe tadilat ve onarımı, işletmenizin mimari projesi için yanınızdayız. Ücretsiz keşif ile detaylı sunum hizmeti vermekteyiz.

Mersin Parke, Mersin Duvar Kağıdı, Mersin  Seramik,  Mersin Asma Tavan, Mersin İç Kapı, Mersin Mekanik, Mersin Elektrik işleriniz itinayla yapılır.

Müşteri memnuniyeti ve zamanında teslimat bizim için en önemlisidir.

  • Gönderenin Adı: Baran Ertan
  • Gönderenin E-postası: info@baeryapi.com
  • Gönderen URL’si: https://baeryapi.com
https://baeryapi.com
https://baeryapi.com

Hakkımızda
20 yılı aşkın süredir inşaat alanında Baer Yapı olarak hizmet vermekteyiz. Yurtiçinde müteahhitlik, taahhüt, taşeronluk ve mimari iç dekorasyon olmak üzere inşaatın her alanında hizmetimizi sürdürmekteyiz. Eviniz, işyeriniz, binanız ve projeleriniz için modern ve mimari dekorasyon çözümleri için varız.

Firmamız olarak tüm işlerimizi profesyonel ekibimizle müşteri odaklı ve zamanında teslim düşüncesiyle yola çıkarız. Faaliyetlerin bir parçası olarak villa yapımı, havuz yapımı ve mekanik olarakta genel anlamda önemli hizmetler sunmaktadır.

Tüm bunlara ek olarak sizleri her zaman davet ettiğimiz ve beklediğimiz showroom ofisimizde dekorasyon ürünlerini(Duvar kağıdı, Dekoratif taşlar, Parke, Seramik, Çelik Kapı, İç Oda Kapıları, Boya vs.) rahatlıkla inceleyebilir ve destek alabilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ürünleri anında kredi kartına taksit avantajlarıyla satın alabilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Mersin Baer Yapı Dekorasyon”