Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

METE Gönen Sondaj Bandırma Biga Sondaj

METE sondajcı, derinkuyu su sondajı, sondaj işleri, su sondajı, sondaj firması firmaları, sondaj işletmecisi, su kuyusu açma fiyatları, sondaj fiyatları, Gönen sondaj firması, Bandırma sondaj firması, Biga sondaj firması, Gönen sondajcı, Biga sondajcı, Bandırma sondajcı, Gönen zemin etüdü kuyu temizleme, Biga zemin etüdü kuyu temizleme, Bandırma zemin etüdü kuyu temizleme, Gönen sondaj fiyatları, Biga sondaj fiyatları, Bandırma sondaj fiyatları, Gönen Su sondajı, Bandırma su sondajı, biga su sondajı,

 • Gönderen Adı: Mete Sondaj
 • Gönderen E-postası: inf@gonensondajbandirma.com.tr
 • Gönderen URL’si: http://www.gonensondajbandirma.com.tr
 • METE Gönen Sondaj Bandırma Biga Sondaj
  METE Gönen Sondaj Bandırma Biga Sondaj

  GÖNEN METE SONDAJ; Uzun yılalrdır sulama suyu sondajı, içme suyu sondajı, kullanım suyu sondajı ve endüstriyel kullanım için sondaj faaliyeti yürütmektedir.

  Geçen Zaman İçinde ; Sayısız sondaj işinin altına imza attık. Gelecekte de bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefindeyiz. Ezbere sondaj yapmıyor, teknolojik gelişmeleri bilgi ve tecrübemizle harmanlayarak, nokta atışı sondaj kuyularında % 100 başarı elde ediyoruz.

  Tarımsal Sulama Suyu ve İçme Suyu Sondajı…

   

   

  Sondaj yapılarak suya ulaşmanın zor hatta şans olduğu düşünülür. Malesef durum öyle değildir. Zeminde su var ise, o suyu yeryüzüne çıkarmak kolaydır. Önemli olan sondaj yapılacak alanda suyun olup olmadığının tespitidir. Yani, deneme yanılma yoluyla sondaj yapılmaz. Şansa sondaj olmaz.

  “Şu kadar masraf edeceğim, su çıkmazsa masraflarım boşa gidecek” diye bir konu söz konusu olmamalıdır. Sondaj yapılacak zemin etüd yapılmalıdır. Etüd sonuçlarına göre sondaj faaliyeti başlar. Bu noktadan itibaren ustalık başlar. İşi bilmeyen sondajcı, elinin altındaki suyu bile çıkaramaz. Usta sondajcı ise, zeminden suyu resmen çeker çıkartır.

   

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir