Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Mining City Nedir ? Mining City İle Bitcoin Vault Nasıl Kazanılır ?

Mining City nedir ? Mining City 2018 Haziran ayında Güney Kıbrıs’ta Polonyalı bir girişimci tarafından kurulmuştur.

Mining City’nin Bitcoin üretim tesisleri dünyada elektriğin en ucuz olduğu 4. ülke olan Kazakistan’da dır.

Mining City; Kurmuş olduğu Bulut Madencilik sistemiyle bizlere teknik bilgimiz olmasa bile Bitcoin ve Bitcoin Vault üretim olanağı sunmaktadır. Bizler bireysel olarak Bitcoin veya Bitcoin Vault üretmek istediğimizde önümüze çıkacak olan tüm madencilik sorunlarını özel konteyner tesislerinde özel teknolojileri ve karlı anlaşmalarıyla Mining City çoktan çözmüş durumda. Mining City’de Bitcoin veya Bitcoin Vault madenciliğinden anlamasak bile bize sundukları yatırım seçenekleriyle kolayca üretimin bir parçası olabiliyoruz.
Peki sürüyle madencilik şirketi varken Mining City’i diğerlerinden farklı kılan ney?
Mine Best Ortaklığı
Madencilik endüstrisinde hızla büyüyen Mine Best firması Bitcoin üretiminin yanı sıra 2015 yılından beridir madencilik ekip cihazlarını barındıran özel konteyner’lar inşa etmektedir. Bununla beraber madenciliğin en büyük sorunu olan ısı problemini geliştirmiş oldukları özel konteynerlar ve içindeki özel soğutma sistemleriyle büyük oranda çözmüşlerdir. Mine Best şirketinin odaklandığı konu özel yatırımcılar için mining cihazlarının en verimli şekilde çalışma ortamının ve tesislerinin sağlanmasıdır.

Mining City, Mine Best’in hem ortağı olmasından dolayı hemde Mine Best’in özel konteynerlarında üretim yaptığı için diğer madencilik şirketlerinden 1 adım öndedir.

https://minebest.com/ tüm detayları kendi web sitelerinde bulabilir ve araştırma yapabilirsiniz.
Kazakistan’da Ucuz Elektrik

Mining City üretim için gerekli olan elektriği Kazakistan’da devlet güvencesinde belgeli, onaylı, ıslak imzalı olarak 50 megawat’a kadar 5 yıl boyunca sabit fiyatla almayı başarmıştır. Bu konuyu biraz daha açalım. Şuan dünyanın en ucuz elektriği Çin’de dir ve Kazakistan’la yapılan bu özel elektrik anlaşmasıyla beraber Çin’in elektriğinden bile %80 daha uygun fiyata bu problem 5 yıl boyunca çözülmüştür.

İşte Mining City’de Mine Best’in madencilik çözümlerine ek olarak elektriğin daha uyguna gelmesi ve Kazakistan’ın kış aylarında -20 lere varan soğuk havasıyla beraber üretim için en uygun koşullar sağlanmıştır.

Mining City ayrıca DDMS sertifikasına sahip olduğu gibi BTC.com lisansınıda almıştır. Bu lisansı alabilmek için 20.000 üzerinde üretim cihazının aktif olarak çalışması gerekmektedir.

Bu yılın sonunda ise Mining City yaklaşık olarak %1’lik bir hash power üretim gücüyle Blockchain.info‘da pools bölümünde yerini almıştır.

Mining City’de yatırım yaptığımızda 1200 gün geçerli sabit bir Bitcoin veya Bitcoin Vault üretim hız’ı satın almış oluyoruz.

* SATOSHI BAZINDA VERILMESI .
*Mine Best Ortaklığı
*Cihazların Yenilenme Anlaşması
*Kazakistan’da 5 Sene Garantili Ucuz Elektrik
*Kazakistan Lokasyonu Soğutma Artıları
*BTC.com Lisansı
*Tecrübeli Ekip

https://miningcitynedir.wordpress.com/

 

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 yorum “Mining City Nedir ? Mining City İle Bitcoin Vault Nasıl Kazanılır ?”