Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Nice Türkiye

Yay otomasyon ve otomatik kapı sistemleri Nice ve Bft başta olmak üzere dünyanın en büyük otomatik kapı üreticilerinin ana bayiliğini yapmaktadır. Tüm geçiş kontrol sistemleri için hizmet vermekteyiz. Örneklendirecek olursak; Garaj kapıları, kollu bariyerler, fotoselli kapılar, site kapıları gibi bir çok kapı otomatik kapı çevirme işlemi yapılmaktadır. Firmamız bünyesinde markalarımızın verdiği İtalyan eğitim sertifikalarına sahip personellerimiz tüm Türkiye için hizmet vermektedir.

 • Gönderici Adı: Emre Karayay
 • Gönderici E-postası: info@otomatikkapiturkiye.com.tr
 • Gönderici URL’si: https://otomatikkapiturkiye.com.tr
 • https://otomatikkapiturkiye.com.tr
  https://otomatikkapiturkiye.com.tr

  Hakkımızda
  Anasayfa /Hakkımızda
  Nice Türkiye Yetkili Bayi
  Türkiye Otomatik Kapı Sistemleri sektöründe 1999 yılında faaliyet göstermeye başlayan Nice Türkiye YAY OTOMATİK KAPI VE PANJUR SİSTEMLERİ , merkezi İtalya’da bulunan Nice Türkiye yetkili bayisi’ dir.

  Türkiye’de yaklaşık olarak 16 yıl boyunca distribütörler aracılığıyla sektöre kendini gösteren Nice markası, yaptığı doğru tüm yatırımlarla Türkiye’deki faaliyetlerini daha etkinli bir noktaya getirmiştir. Yaygınlaşmış bölgesel pazarlama ağı ve Türkiye’nin neredeyse her bölgesinde oluşturulmuş bayilikleriyle Nice Türkiye yay otomatik kapı ve panjur sistemleri, tüketicinin otomatik kapı sektöründeki tüm ihtiyaçlarını karşılayan, pazarı büyüten bir firma durumuna gelmiştir.

  Nice, garaj kapıları, garaj kapısı motorları, dairesel kapılar, dairesel kapı motorları, yana kayar kapılar, yana kayar kapı motorları, endüstriyel kapılar, endüstriyel kapı motorları, tente motorları, panjur, panjur motorları, perde motorları, kepenk, kepenk motorları, için geniş bir ürün yelpazesini kapsayan entegre otomasyon sistemleri sunar ve Nice’ta bütün otomasyon sistemlerini tek bir kumandayla yönetmek mümkündür.

  Nice, onaylanmış yüksek kalitesi ve uygun fiyatları sayesinde her bütçe için, her ihtiyaca yönelik geniş seçenekler sunan bir markadır. Firmamız 1999 yılında İstanbul’da son kullanıcılara hizmet vermek amacıyla (panjur imalatı, montajı, aksesuar satışı ve servisi) kurulmuştur.

  1999 yılından bu güne ise motorlu ve uzaktan kumandalı sistemleri hayata geçirerek; panjur, garaj kapıları, otomatik kepenkler, bahçe kapıları, yana kayar kapılar, sürgülü kapılar, fabrika kapıları ve seksiyonel kapılar alanında hizmet vermeye devam etmektedir.

  Nice Türkiye Yay Otomasyon; müsterilerimize gerek ürün gerekse montaj ve servis konusunda en iyi hizmeti vermektedir. Farklı ölçüler ya da farklı çözümler için lütfen iletişim sayfamızdan bize ulaşarak bilgi alınız. Hem satış hem de teknik departmanımız sürekli hizmetinizdedir.

  HAKKIMIZDA

  Türkiye’de yaklaşık olarak 16 yıl boyunca distribütörler aracılığıyla sektöre kendini gösteren Nice markası, yaptığı doğru tüm yatırımlarla Türkiye’deki faaliyetlerini daha etkinli bir noktaya getirmiştir.
  SON EKLENEN ÜRÜNLER
  NİCE WİNGO 4000 DAİRESEL KAPI MOTORU
  20 Eylül 2022 | 0 Yorumlar

  OTOMATİK KAPI SERVİSİ
  8 Ağustos 2022 | 0 Yorumlar

  NİCE ERA INTİ KUMANDA
  2 Ekim 2018 | 4 Yorumlar

  SON YORUMLAR
  erdem commented on
  NİCE TEKNİK DESTEK

  October 5, 2022
  ALİ commented on
  NİCE TEKNİK DESTEK

  September 13, 2022
  ALİ commented on
  NİCE TEKNİK DESTEK

  August 29, 2022
  ANAHTAR KELİMELER
  1000 kg yana kayar kapı motoru2 Tuşlu Nice Kumanda4 Tuşlu Nice Kumanda400 kg yana kayar kapı motoru600 kg yana kayar kapı motoru7 mt kanatlı kanatlı kapı motoru750 nm italyan kepenk motorubahçe kapı motorlarıBahçe Kapısı

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir