Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Nizam Kayar çatı perde tenteli dorse imalatı Konya

Nizam Konya kamyonet tentesi, tır brandası, dorse kayar perde sistemleri fiyatları, kayar çatı kayar perde sistemleri, kayar çatı kayar perde fiyatları, kayar çatı sistemleri fiyatları, kayar çatı kayar perde dorse, tenteli dorse, kamyonet tentesi, tır brandası, dorse kayar perde sistemleri, kayar çatı kayar perde fiyatları, kayar çatı sistemleri fiyatları, kayar perde kasa imalatı, kayar çatı perde, tenteli dorse, hızlı kayar perde, yana kayar perde, tulum kayar perde, tavan sabit yana kayar perde, kayar çatı yan perde sistemleri, kayar çatı sistemleri, dorse kayar çatı kayar perde, yan kayar perde, kayar çatı, kayar perdeli tır, kayar perdeli dorse, baskılı kayar perde,

 • Gönderici Adı: Nizam Treyler
 • Gönderici E-postası: inf@nizamtreyler.com.tr
 • Gönderici URL’si: http://www.nizamtreyler.com.tr
 • http://www.nizamtreyler.com.tr
  http://www.nizamtreyler.com.tr

  NİZAM TREYLER; Uzun yıllardır Kayar çatı perdeli sistemler ile dorse tente sistemleri imalat ve montajı alanında faaliyet göstermektedir.

  Kayar perdeli açılır tente sistemleri; Yükleme ve boşaltmada büyük kolaylık sağlar. Müşteri taleplerine göre hızlı kayar perde, yana kayar perde, tulum kayar perde, tavan sabit yana kayar perde sistemlerinin imalat ve montajını yapmaktayız.>> Firma Profili
  NİZAM TREYLER; Uzun yıllardır Kayar çatı perdeli sistemler ile dorse tente sistemleri imalat ve montajı alanında faaliyet göstermektedir.

   

  Kaliteli malzeme ve kaliteli tenteyi bir araya getiriyor, usta işçiliğimizi de ekliyor, ortaya kaliteli kayar perde çatı sistemleri ve tenteli dorse sistemleri çıkarıyoruz.

   

  İmalatlarımız Arasında;

   

  Hızlı kayar perde, yana kayar perde, tulum kayar perde, tavan sabit yana kayar perde sistemleri ile dorse tente sistemleri yer almaktadır.

   

  Kayar perdeli sistemler; Araca yükleme yapılırken kullanıcılara hem zaman kazandıran hem de kolaylık sağlayan bu ürünlerdir. Açılır kayar perde brandası, taşınan ürünleri yazın sıcaktan ve kışın ise olumsuz hava şartlarından korur.

   

  Ayrıca; bakım ve onarım gerektiren dorse tentelerin bakım ve onarımlarını yapıyoruz. Müşterilerimizin komple tente revizyon taleplerine de cevap veriyoruz.

   

  İletişim ve Talep

  0 507 525 38 54

  0 549 329 56 52

  nizamtreyler@gmail.com

  İletişim

  Hızlı Menü

  Kayar Çatı Perde

  Tenteli Dorse

  Video Galeri

   

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir