Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Not Defterim

Kişisel olarak notlarımı tuttuğum, izlediğim filmleri, dizileri not aldığım, internette denk geldiğim ilginç bilgileri derlediğim blogum. Tamamen şahsi olarak sonradan unutmamak amacıyla not almak amacıyla kullandığım blogdan farklı bilgiler bulabilirsiniz.

http://notdefteri7.blogspot.com

Not Defterim
Not Defterim

Hazır Snowpiercer dizisi Netflix’ten çıkmışkan diziyi izlemeden önce filmini izledim. Filmi kapitalist düzni anlatan, ne bileyim sosyolizm propagandası gibi falan ön yorumlarla izlemiştim. Hatta gçenelerde izlediğim netflix filmi The Platform’un yorumlarında Snowpiercer’a çok benzediği gibi yorumlar falan vardı.
Ben aynı tadı alamadım açıkcası. Ancak film güzeldi. Öyle çok bir alt metin taşıdığına inanmıyorum. Taşıyorsa bile gereksiz olmuş. Dünyanın sonu temalı bir macera filmi tadıyla izledim. Sıkıcı değildi. Sürükleyiciliği yerinde bir filmdi.
Ancak öyle akılda kalıcı bir kült film hiç değil. Dizi çıkınca izledim dedim ancak büyük ihtimalle uzun zaman önce izlemiştim filmi. Ancak neredeyse hiç hatırlamıyorum. Sonunu hatırladım sadece.
Bir kaç snowpierce çizimi ile bu yazımı da bitiriyorum.

  • Gönderenin Adı: halil ibrahim
  • Gönderenin E-postası: hikomen@yandex.com
  • Gönderen URL’si: http://notdefteri7.blogspot.com

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir