Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

OFLAZ Konya Evden Eve Nakliyat Ev Taşıma

OFLAZ Konya ev taşıma, konya evden eve asansörlü taşımacılık, konya evden eve nakliyat ücretleri, konya evden eve nakliyat fiyatları, evden eve nakliye, evden eve taşımacılık, şehir içi evden eve nakliyat, şehirlerarası evden eve nakliyat, evden eve ev taşıma şirketleri, konya nakliyat şirketleri şirketi, evden eve asansörlü nakliyat, konya evden eve nakliyat firmaları, konya evden eve nakliyat numaraları, evden eve nakliyat, Konya şehir içi evden eve nakliyat, şehirlerarası evden eve nakliyat, asansörlü evden eve nakliyat, Konya evden eve taşımacılık, konya evden eve nakliyat şirketleri, evden eve nakliyat tel, konya evden eve nakliyat telefon, Konya evden eve taşımacılık, konya evden eve nakliyat firmaları, konya evden eve nakliyat şirketleri, konya

 • Gönderici Adı: Oflaz Nakliyat
 • Gönderici E-postası: inf@oflazevdenevenakliyat.com.tr
 • Gönderici URL’si: http://www.oflazevdenevenakliyat.com.tr
 • http://www.oflazevdenevenakliyat.com.tr
  http://www.oflazevdenevenakliyat.com.tr

  Profesyonel Evden Eve Nakliyat
  “Planlı ve Profesyonel Hizmet” ilkesiyle ülkemizin her köşesine hizmet veren firmamız, ekonomik fiyat anlayışıyla müşteri memnuniyetini zirvede tutmak gayretindedir.

  Şehir içi, şehirlararası ve asansörlü evden eve nakliyat, işyeri taşımacılığı, eşya paketlenmesi ve ücretsiz ekspertiz veriyoruz.

  OFLAZ NAKLİYAT; Uzun senelerdir Konya’da ev taşımacılığı sektöründe profesyonel olarak hizmet vermektedir.

   

  “Planlı ve Profesyonel Hizmet” ilkesiyele ülkemizin her köşesine hizmet veren firmamız, ekonomik fiyat anlayışıyla müşteri memnuniyetini zirvede tutmak gayretindedir.

   

  Ev taşımacılığında aracın kapalı olması, eşyaların indirilmesi ve çıkarılmasında asansör kullanılması, eşyaları taşıyan elemanların tecrübeli olması ve eşyaların doğru yöntemlerle paketlenmiş olması büyük önem arz eder.

   

  Hizmetlerimiz Arasında;

   

  Şehir içi evden eve nakliyat, şehirlararası evden eve nakliyat, asansörlü evden eve nakliyat, işyeri taşımacılığı (Büro, okul, yurt, kreş, banka, dershane ve kurs), eşyaların paketlenmesi ve ücretsiz ekspertiz hizmeti yer almaktadır.

   

  Hizmet anlayışımızda “Bugün geliyoruz, olmadı yarın geliyoruz” gibi bir anlayış asla olamaz. Planlanan gün ve saatte taşınma işi başlar. İşinizi kendi işimiz gibi benimser ve o doğrultuda gerçekleştiriz.

  Şehiriçi taşımacılık hizmeti veriyoruz. İşimizi bilinçli ve planlı olarak yapıyoruz. Eşyanın şehiriçi veya şehirlerarası taşınması arasında farkı yoktur. Taşınma sırasında eşya zarar görmemelidir.

  Şehirlararası Evden Eve Nakliyat

   

  Şehirilerarası taşımacılık hizmeti veriyoruz. İşimizi bilinçli ve planlı olarak yapıyoruz. Şehirlerarası nakliyatta eşyaların doğru istiflenmesi çok önemlidir. Taşınma sırasında eşya zarar görmemelidir.

  Asansörlü Evden Eve Nakliyat

   

  Asansörlü taşımacılık hizmeti veriyoruz. Eşyalar konutun balkonuna kurulan asansörden indilir veya asansörle yukarıya taşınır. Asansörlü taşınmada eşyalar asla zarar görmez.

  İşyeri Taşımacılığı

   

  İşyeri taşımacılık hizmeti veriyoruz. Büro, okul, yurt, kreş, banka, dershane ve kurs gibi kuruluşların taşınmasını yapıyoruz. İşyerindeki mobilyaların sökülmesi ve montaj işlerini biz yapıyoruz.

  Eşyaların Paketlenmesi

   

  Ev taşımacılığında eşyaların doğru yöntemlerle paketlenmiş olması büyük önem arz eder. Eşyalarınız kabarcık dokulu ambalaj malzemeleri ile paketlenir. Paketler taşınma sırasında dağılmaz.

  Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

   

  Eşyanın taşınacağı araç büyüklüğü, eşyanın miktarı, asansör kurulumun nereye yapılacağı gibi tüm konular masaya yatırılır. Detaylar istişare edilir. Taşınmada aksaklığa meydan verilmez.

   

  İletişim ve Talep

  0 553 860 72 78

  OFLAZ Evden Eve Nakliyat

  İzinsiz Kopyalanamaz. Tüm Hakları Saklıdır.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir