Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Okey Oyna

 1. Canlı okey oyun siteleri arasında en iyi ve en çok tercih edilen okey sitesi okey.gen.tr sizlerle, popüler okey salonlarına ücretsiz olarak giriş yapabilirsiniz. Okey oyunu geçmişten günümüze en çok oynanan oyunlar arasında yer almaktadır, gelişen teknoloji ve modern çağda, artık okey oynamak için bilgisayar, tablet veya akıllı cihazınız olması yeterli, dilediğiniz her noktadan online okey oynayabilirsiniz. Ayrıca sitemizde 101 okey oynayabilir canlı radyo dinleyebilirsiniz. Salonlarımızda samimi arkadaşlıklar, dostluklar kurabilir, kim bilir belki hayatınızın aşkı ile tanışabilirsiniz. Kalite tesadüf değildir.
 2. Gönderici Adı: hakan ugur
 3. Gönderici E-postası: hakanogut78@gmail.com
 4. Gönderici URL’si: https://www.okey.gen.tr/

 

https://www.okey.gen.tr/
https://www.okey.gen.tr/

 

okey oyna

Kalitenin Tek Adresi Okey.gen.tr

Canlı okey oyun siteleri arasında en iyi ve en çok tercih edilen okey sitesi okey.gen.tr sizlerle, popüler okey salonlarına ücretsiz olarak giriş yapabilirsiniz. Okey oyunu geçmişten günümüze en çok oynanan oyunlar arasında yer almaktadır, gelişen teknoloji ve modern çağda, artık okey oynamak için bilgisayar, tablet veya akıllı cihazınız olması yeterli, dilediğiniz her noktadan online okey oynayabilirsiniz. Ayrıca sitemizde 101 okey oynayabilir canlı radyo dinleyebilirsiniz. Salonlarımızda samimi arkadaşlıklar, dostluklar kurabilir, kim bilir belki hayatınızın aşkı ile tanışabilirsiniz. Kalite tesadüf değildir. Okey.gen.tr sizemize bekleri.

 • Gönderici Adı: hakan
 • Gönderici E-postası: hakan@okey.gen.tr
 • Gönderici URL’si: https://www.okey.gen.tr
 • CANLI OKEY OYNA
  Masa oyunları arasında en çok tercih edilen okey oyunu 2 ve 4 kişilik olarak oynanabilmektedir. Arkadaşlarınızla bir araya geldiğinizde birlikte veya telefonunuzla vakit geçirirken canlı okey oynayabileceğiniz okey.gen.tr adresinde bilgisayarınızdan, akıllı telefonlarınızdan hiç bir ek uygulama indirmeden okey oynayın.Türkiye’nin 1996 yılında ilk online okey oyun sitesi olan 2000 li yılları başlarında Türkiye’nin ilk 100 büyük sitesi içerisinde uzunca süre yerini koruyan okey.gen.tr kapalı kaldığı uzun sürenin ardından yeni tasarımı ve okey ara yüzü ile yeniden eski ve yeni müdavimleri ile buluşmak için internet aleminde yayın hayatına tekrar kaldığı yerden devam etmeye baslamış olup kullanıcılarımıza seviyeli ortamda oyun ve sohbet hizmeti vermeye devam edeceğiz.

  Okey.gen.tr Türkiye’nin ilk Sosyal Oyun Sitesidir ilk yayin hayatina 1996 yılında başladı.
  Bu sure içerisinde yoğun bir ilgili ile karşılanan sitemiz tüm Okey meraklılarının internetteki buluşma noktası haline geldi.
  İlk olmanın getirdiği tecrübe ve bilinirliğin avantajlarını uzun süre ziyaretçilerine yaşatan sitemiz, sonrasında bir dönem web teknolojilerindeki rekabet ve değişimin zorluklarını yaşasa da, 2022 yılında tamamen yeni bir altyapı ve yeni bir yüz ile tekrar siz okey severlerle buluştu

  Her türlü sorun ve şikayetlerinizi bize iletişim kısmından bildirebilirsiniz.

   

   

   

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir