Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Online Tamirci

Online Tamirci, 1,5 yıldır sosyal medya mecralarında aktif olan ancak web platformu olmayan bir organizasyondu. 1,5 yılda 80,000 üzerinde takipçi sayısına ulaşan bu platformda, yüzlerce içerik kullanıcıların faydasına sunulmuş durumda

Ağırlıklı olarak otomotiv sektöründe Araç arızaları, bakım, onarım, hasar ve sigorta konularında içerikler üreten bu platform 2022 Nisan ayı itibari ile  Online Tamirci web sitesi de açarak kullanıcılarının hizmetine sunmuştur. Ayrıca kullanıcıların hem online tamirci ekibine , hem de diğer araç sahiplerine hızlı bir şekilde sorularını aktarak cevap ve çözümler bulabileceği Online Tamirci Forum platformu da web sitesi içerisinde mevcuttur. Bu platformu kullanarak güb içerisinde sorulan araç arızaları ile ilgili sorulara hızlı yanıtlar almak mümkündür.

Örnek vermek gerekir ise motor arıza lambası neden yanar gibi hemen hemen belli bir yaşın üzerindeki çığu araçta görülen bir sorun hakkında sorulmuş binlerce soru ve yanıtları görebilir , içeriğe göre aracınıza çözümler bulabilirsiniz.

 • Gönderenin Adı: Serdar
 • Gönderenin E-postası: m.serdar06@hotmail.com
 • Gönderen URL’si: https://onlinetamirci.net/
 • https://onlinetamirci.net/
  https://onlinetamirci.net/

  Online Tamirci, 2007 Yılından bu yana otomotiv sektöründe, 4 farklı yetkili servis ve sayısız özel serviste edindiğim bilgi birikim ve tecrübelerimi siz değerli izleyiciler/okuyucularımız ile paylaşmak için kurduğumuz topluluğun adıdır. Hem Youtube kanalı hem web site ve forumumuz ile sizlere bilgi verirken, aynı zamanda izleyici ve okurlarımızın kendi aralarında yardımlaşma ve bilgi transferi yapmaları adına Onlinetamirci.net web sitesini hayata geçirdik. Sizlerin de destekleri ile gün geçtikçe büyüyerek yolumuza devam ediyoruz.

  Reklamlar

  Online Tamirci Kanalı ve Web sitesi olarak, izleyici/okuyucularımıza, araçlarında var olan arızaların nedenleri sonuçları ve onarım yöntemleri hakkında detaylı bilgilere ek olarak, güncel otomotiv haberleri, kaporta boya ve sigorta konuları gibi ek konular dahil olmak üzere genel bilgi paylaşımını amaçlayan bir oluşum olarak hizmetinizdeyiz.

  Servis Adres Bilgisi Hakkında
  Şu an için şahsıma ait servise sahip değilim. Özel bir serviste çalışmaktayım. 2021 yılı sonu itibari ile Online Tamirci servisini açmak için girişimimiz vardı, fakat gerek ekonomik nedenler, gerekse ülke ekonomisindeki dalgalanmalar nedeni ile önümüzü daha net görmek adına 2022 yılı yaz aylarına kadar projelerimizi ertelemiş bulunmaktayız. Söz konusu durumda bir güncelleme olduğunda web sitemiz ve youtube kanalımız vasıtası ile sizlere bildirimde bulunacağız. Teşekkür ederiz.

  Reklamlar

  Ara

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Online Tamirci”