Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

ONUR Damlama Yağmutlama Sulama Sistemleri imalatı Konya

ONUR Konya damlama sulama plastik metal ek parçalar, damlama sulama filtresi, gübre tankı, yosun tankı, yosun filtresi, disk filtre, elek filtre, turbo filtre, çakıllı yosun filtresi, hidrosiklonlu sistemler, jet filtre, meç filtre, turbo jet filtre, gravel disk filtre, Damlama Sulama Sistemleri, Gübre tankı, yosun tankı, damlama hidrosiklon, disk filtre, elek filtre, metal filtre, yağmurlama sulama sistemleri, gübre filtresi, disk filtre, turbo jet filtre, gravel filtre, kollektör filtre, hidrosiklon, otomatik filtreler, arabalı damlama sulama sistemleri, kum filtresi, bahçe ve tarla yağmurlama sulama ekipmanları, damlama plastik filtre, damlama plastik ek parçalar, damlama metal ek parçalar, tarla bahçe yağmurlama sprink, hat vanası, yağmurlama borusu, yağmurlama tabancası, damlama sulama plastik filtre,

 • Gönderici Adı: Onur Damlama
 • Gönderici E-postası: inf@damlamasulamasistemleri.com.tr
 • Gönderici URL’si: http://www.damlamasulamasistemleri.com.tr
 • http://www.damlamasulamasistemleri.com.tr
  http://www.damlamasulamasistemleri.com.tr

  > Firma tarihçe

  ONUR DAMLAMA; Konya’da Uzun senelerdir damlama sulama ve yağmurlama sulama sistemleri imalat, satış ve pazarlama alanında hizmet vermektedir.

  Günümüzde “Modern Tarımsal Sulama” sistemlerinin verimli ve ekonomik olması nedeniyle modern tarım alanlarında bu sistemler büyük rağbet görmektedir. Firmamızda modern tarıma katkı sağlamak amacıyla sulama sistemleri imalatındaki yolculuğuna devam etmektedir.

  Ev taşımacılığında aracın kapalı olması, eşyaların indirilmesi ve çıkarılmasında asansör kullanılması, eşyaları taşıyan elemanların tecrübeli olması ve eşyaların doğru yöntemlerle paketlenmiş olması büyük önem arz eder.

  Ürünlerimiz Arasında;

  Damlama sulama takım sistemler, gübre filtresi, disk filtre, turbo jet filtre, gravel filtre, kollektör filtre, hidrosiklon, otomatik filtreler, arabalı damlama sulama sistemleri, kum filtresi, bahçe ve tarla yağmurlama sulama ekipmanları, damlama plastik filtre, damlama plastik ek parçalar ile damlama metal ek parçalar yer almaktadır.

  “Modern Sulama Sistemleri” ile az sulama yapar ve çok verim alırsınız. İhtiyacınız olan damlama ve yağmurlama sulama sistemlerinin imalat ve satışınıyapıyoruz. Ürünlerimizi ülkemizin her köşesine gönderiyoruz. Damla Damla Sulama, Damla Damla Kazanç Demektir.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir