Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Or Hukuk ve Danışmanlık Ofisi

Ofisimizde alanında uzman avukatlar, güçlü iş ve çözüm ortakları ile müvekkillerimizin yararına olacak şekilde evrensel hukuk ilkeleri çerçevesinde öncü, örnek ve referans gösterilen çalışmalar yapılmaktadır. Ofisimiz aile ve boşanma davaları, ceza hukuku, idare hukuku, vergi hukuku, gayrimenkul hukuku, tazminat davaları, trafik kazası danışmanlığı için uzman ekibiyle görev yapmaktadır. Ayrıca ofisimiz boşanma avukatı olarak anılmaktadır.

 • Gönderenin Adı: İbrahim
 • Gönderenin E-postası: orhukuk@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://or.av.tr/
 • Gönderenin Adı: İbrahim Gönderenin E-postası: orhukuk@gmail.com Gönderen URL'si: https://or.av.tr/
  Gönderenin Adı: İbrahim
  Gönderenin E-postası: orhukuk@gmail.com
  Gönderen URL’si: https://or.av.tr/

  Or Hukuk ve Danışmanlık Ofisi
  Ankara İli, Çankaya İlçesinde faaliyet gösteren hukuki danışmanlık ofisimiz, Avukat Elif Nurbanu OR tarafından, bireysel ve kurumsal müvekkillerine, ceza davaları, gayrimenkul davaları, yabancılar hukuku, idare ve vergi davaları ( imar, kamulaştırma, maden, sağlık tazminat, Vergi& ceza ihbarnameleri, ihtiyati haciz davaları, vs.) aile hukuku (boşanma, miras, mal paylaşımı, velayet, nafaka, soy bağı davaları vs.), kamu ihale davaları, ticaret davaları, iş davaları, tazminat davaları, icra takipleri gibi alanlarda danışmanlık ve dava takip hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur. Hakkımızda – Bu çerçevede ofisimizde alanında uzman avukatlar ve güçlü iş ve çözüm ortakları ile müvekkillerimizin yararına olacak şekilde evrensel hukuk ilkeleri çerçevesinde öncü, örnek ve referans gösterilen çalışmalar yapılmaktadır.

  Or Hukuk ve Danışmanlık ofisinde alanında uzman avukatlar ve güçlü iş ve çözüm ortakları ile müvekkillerimizin yararına olacak şekilde evrensel hukuk ilkeleri çerçevesinde öncü, örnek ve referans gösterilen çalışmalar yapılmaktadır.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir