Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

OSMANLI Ankara Mehter Kiralama Kiralık Mehter Takımı

OSMANLI Ankara mehter takımı, düğüne mehter, nişana mehter, sünnet düğünü mehter, mehteran takımı, mehter takımı kiralama, kiralık mehter takımı, düğün nişan sünnet mehter takımı, ankara mehter kiralama, ankara mehter takımı kiralama fiyatları, mehter takımı düğün, mehter takımı kiralama, mehteran takımı kiralama ücretleri, düğüne mehter takımı kiralama, nişan mehter takımı kiralama, sünnet düğünü mehter takımı kiralama, Mehteran kiralık düğüne mehter takımı, kiralık nişan mehter takımı, kiralık sünnet düğünü mehter takımı, kırıkkale kiralık mehter yahşihan, keskin kiralık mehter delice, çelebi kiralık mehter güdül, etimesgut kiralık mehter sincan, gölbaşı kiralık mehter polatlı, beypazarı kiralık mehter haymana, elmadağ kiralık mehter bala, şereflikoçhisar kiralık mehter kızılcahamam, nallıhan kiralık mehter kalecik, sulakyurt kiralık mehter bahşili, balışeyh kiralık mehter karakeçili, mehter, mehteran, kiralık mehter, mehter kiralama fiyatları,

http://www.ankaramehterkiralamakiralikmehter.name.tr

http://www.ankaramehterkiralamakiralikmehter.name.tr
http://www.ankaramehterkiralamakiralikmehter.name.tr

 

OSMANLI MEHTER; 1996 Yılından günümüze mehter ile sosyal faaliyet hizmetleri alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir.

” Arkamızda Bizi Eleştiren Değil, Teşekkür Eden Mutlu İnsanlar” Sloganıyla özverili ve kaliteli hizmet veriyoruz. Bu doğrultuda müşterilerimizin memnuniyeti ve bizleri tekrar tercih etmeleri hatta komşularına da tavsiye etmeleri bizim için büyük önem taşımaktadır.

Ülkemizin yanında dünyanın pek çok ülkesinde değişik sosyal etkinliklerde gösteri ve konserler verdik. Gelecekte de bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefindeyiz.

Hizmetlerimizin içinde;

Düğün, Nişan, Sünnet Düğünü, İşyeri açılışı, Kutlama, Bayram, Şenlik, Festival, Gelin çıkarma, Pasta çıkarma, Evlilik teklifi, Ramazan akşamları, Konserler, mevlevi gösterisi, ilahi dinletisi, halk oyunları gösterisi, sahne kurulması, ses ve ışık sistemleri ile sunucu hizmetleri yer almaktadır.

Geniş kadro, geniş repertuvar ve profesyonel hizmetimizle etkinliğinizi şölene çevireceğimizden emin olabilirsiniz. Belirlenen gün ve saatte talep edilen yerde hazır olacağımızı, etkinliğinize büyük heyecan ve neşe katacağımızı belirtmek istiyoruz.

Özel davetler üzerine Filistin, Bosna Hersek, Kazakistan, Macaristan, Dubai, Kıbrıs, Amerika, Rusya, Almanya, Hollanda, İsviçre ve Yunanistan gibi ülkelerde gösteri ve konser programları gerçekleştirdik.

Edindiğimiz bilgi birikim ve tecrübe ile milli ve manevi duygularımızın daima zinde tutulmasına, ecdadımıza olan hürmet ve muhabbetimizin baki kalmasına vesile olabilmek amacıyla sunacağımız hizmetlerden derin memnuniyet duyuyoruz.

– OSMANLI MEHTERİ = –

OSMANLI MEHTER; 1996 Yılından günümüze mehter ile sosyal faaliyet hizmetleri alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir.

” Arkamızda Bizi Eleştiren Değil, Teşekkür Eden Mutlu İnsanlar” Sloganıyla özverili ve kaliteli hizmet veriyoruz.

Hizmetlerimizin içinde; Düğün, Nişan, Sünnet Düğünü, İşyeri açılışı, Kutlama, Bayram, Şenlik, Festival, Gelin çıkarma, Pasta çıkarma, Evlilik teklifi, Ramazan akşamları, Konserler, mevlevi gösterisi, ilahi dinletisi, halk oyunları gösterisi, sahne kurulması, ses ve ışık sistemleri ile sunucu hizmetleri yer almaktadır.

 

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “OSMANLI Ankara Mehter Kiralama Kiralık Mehter Takımı”