Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Oto yıkama programı

Mobil , tablet , ve masaüstü cihazlarla çalışabilen en hızlı ve en pratik profesyonel oto yıkama programı,

Oto yıkama işletmenizi profesyonel seviyeye taşımak, Müşteri memniyetini artırmak, işinizi kolaylaştırmak için CARMEK oto yıkama takip yazılımı hizmetinizde

#oto yıkama programı
#oto yıkama takip programı
#oto yıkama takip sistemi
#oto yıkama iş takibi
#carmek oto yıkama programı
#carmek oto yıkama takip programı

 • Gönderenin Adı: Oto yıkama programı
 • Gönderenin E-postası: info@carmek.net
 • Gönderen URL’si: https://carmek.net
 • https://carmek.net
  https://carmek.net

  Müşterilerinizin online randevu formunu kullanarak cep telefonundan, bilgisayardan randevu alabildiği, vale talep edebildiği Carmek oto yıkama randevu sistemidir.

  Carmek oto yıkama randevu sisteminin özelikleri nelerdir ?
  Carmek size müşterilerinizden telefonu trafiği oluşturmadan randevu almanızı, vale talebi almanızı sağlar. Müşterinin en erken ne zaman en geç ne zaman randevu alabileceği işletme yöneticisi tarafından belirlenebilir. Randevuyu dilediğiniz zaman aktif dilediğiniz zaman pasife getirebilirsiniz.Carmek oto yıkama programı ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. WhatsUp veya iletişim formunu kullanarak şirket bilgilerinizi belirterek carmek oto yıkama programımızı ücretsiz deneyebilirsiniz.

  Carmek oto yıkama programı ücretsiz midir ?
  Carmek oto yıkama programı ücretsiz deneme fırsatı sunar. Beğendiğiz taktirde aylık veya yıllık plan satın alarak siz de oto yıkama işletmenize level atlatabilirsiniz.

  Oto yıkama programı Carmek’in müşteriye ve işletmenize faydası nedir ?
  Müşterileriniz araçları alınırken ve teslim ederken SMS ile bilgilendirilirler. Bu SMS gönderimi sayesinden işletmenizde biten işler için müşteriyi aramak zorunda kalmazsınız. Müşteri de aracının durumunu sormak durumunda kalmaz. Tüm müşterilerinizi ve verdiğiniz hizmetleri gün gün saat saat kayıt altında tutarsınız. Yani müşterilere verilen hizmet ve hizmeti veren kaydedilir. Bu sayede müşteriden bir şikayet geldiğinde tespit etmek kolaylaşır.Çözüm de kolaylaşır.

  Carmek randevu sistemi sayesinde müşterileriniz 7-24 randevu formunu doldurarak işletmenizden randevu alabilir.Alınan randevular içteki müşteri trafiği ile senkronize olduğundan çakışma olmadan sisteme düşer. İşletmenize hem zaman kazandırır, iş yükününü azaltır, hem de müşterilerinizin memnuniyeti artar, işleri hızlanır. Carmek oto yıkama programı , oto yıkama, oto detailing vb işletmelerin işlerini kolaylaştırmak, müşteri memnuniyetini ve güvenini artırmak , işletmenizi profesyonel bir biçimde yönetebilmeniz için tasarlanmış web tabanlı bulut uygulamasıdır. Modern dünyada raporlama çok önemlidir. İşletmenize hangi tarihler arasında kaç müşteri gelmiş, hangi hizmet veya ürün ne kadar ciro getirmiş, önceki aya göre ciro artmış mı azalmış mı tüm bu soruların cevabını net verebilmemiz için Carmek oto yıkama programı yeterlidir.

  Oto yıkama programı hangi cihazlarla uyumludur ?
  İnternete girebildiğiniz tüm cihazlarla uyumludur. Kullanılan cihazın ekranına mükemmel şekilde uyumlu tasarlanmıştır. Tüm mobil telefonlarda, tabletlerde, masaüstü cihazlarda Carmek oto yıkama programı sorunsuz çalışmaktadır.

  Oto yıkama programının size yararı nedir ?
  Tüm müşterilerinizi ve verdiğiniz hizmetleri gün gün saat saat kayıt altında tutarsınız. Müşterileriniz araçlarını teslim ederken ve geri alırken SMS ile bilgilendirilir. Bu sayede zaman kaybı engellenir. Memnuniyetleri artar. İşletmenizin cirosunu , personelinizin çalışma performansını anlık ve geçmiş olarak kolayca takip edersiniz. Açık hesap çalıştığınız toptancılarınızı, müşterilerinizi , personelinizi kolayca alacak verecek tahsilat işlemlerini kolayca takip edersiniz. İşletmede olmasanız dahi işletmenizin performansını uzaktan görüntüleyebilir. Daima rapor alabilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir