Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Otomatik Kapı Tamiri Ankara

Ankara içinde otomatik kapı tamir bakım servis yedek parça hizmeti

 • Gönderen Adı: Saygın Otomatik Kapı
 • Gönderen E-postası: otomatikkapiankara@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://kapitamiriankara.com/
 • Otomatik kepenk sistemleri iş merkezlerinde, mağaza girişlerinde, fabrikalarda, bina girişlerinde kullanılan sarmal sistemdir. Kuyumcu, elektronik eşya, eczane, banka vb. iş yerlerinde kötü zihniyetli kişileri caydırmak ve güvenliği üst düzeyde tutmak için tercih edilen ve önerilen sistemlerdir. Otomatik Kepenk Sistemlerinde kullanılan profiller alüminyum poliüretanlı, çelik poliüretanlı yada alüminyum çekme profil olarak tercih edilebilir. Kepenk sistemleri rulo şeklinde toplanarak mekandan istifade sağlar. Otomatik Kepenk sistemleri uygulanacak alanın gereğine uygun olarak farklı örtü yüksekliğine ve şekillere sahip kepenk profilleri kullanarak hem güvenliği hem de estetiği ön planda tutarak çağdaş çözümler sunar.

  Otomatik Kepenk Sistemlerinde kullanılan Kepenk profilinin en alt sırasına takılan etek profilinin alt lastiği, toz ve rüzgar girişini engellerken, zemine yumuşak ve sessiz inmesini sağlar. Sızdırmazlık contası, fitiller ve lamel içerisindeki poliüretan dolgu sayesinde ısı ve ses yalıtımını en yüksek seviyede sağlar. Böylelikle mağazanız dış etkenlerin neden olabileceği olumsuz etkilerden korunurken, ortamdaki hijyenik hava da muhafaza edilmiş olur. Darbe ve patlayıcı maddelere karşı dayanıklıdır. Vitrinin ön planda olması gereken mağazalarda mikro delikli (transparan) modeli sayesinde istenilirse içerisinin tamamı veya sadece bir kısmının görünmesini sağlayacaktır. Mikro delikleri sayesinde vitrin görüntüsünün ön planda olduğu yerlerde sıklıkla tercih edilmektedir.

   

  SEKSİYONEL GARAJ KAPISI
  Konut Tipi Garaj kapıları Alüminyum veya çelik yüzeyden imal edildiği için dış etkenlerden kesinlikle etkilenmez, kar, yağmur, yoğun güneş ışığı ya da fırtına bu sistemi etkilemez. İçindeki poliüretan dolgusu, sızdırmazlık contası ve kapı kenarlarındaki fitiller sızdırmazlık seviyesini maksimuma çıkardığı için Garajınız iklim şartlarının sebep olduğu olumsuz koşullardan etkilenmez. Konut Tipi Garaj Kapılarına eklenen motor otomasyon sistemleri sayesinde garajınıza girip çıkarken aracınızdan inmenize de sebep kalmayacak! Uzaktan kumanda ile aracınızdan inmeden kapınızı açıp kapatabilir. Bunun yanı sıra plaka okuma sistemleri de tercih edilebilir. Aracınızın ön veya arka plakasını tanımaya yarayan bu teknolojik görüntü işleme sistemi, Güvenliği en üst düzeyde tutmak için sıkça başvurulan sistemlerden biridir. Konfor ve güven vaat eden teknolojiler arasında Metal kütle dedektörü, kartlı ve şifleri geçiş sistemleri, etiket okuma ve buton ile sistemi opsiyonel olarak kontrol imkanı sağlanmaktadır.

  Konut Tipi Garaj Kapılarını güvenle kullanabilirsiniz. “Ya elektrik kesilirse ne yaparım?” diye düşünmenize gerek yok! Motor otomasyon sistemi ile desteklenmiş kapıların tamamı aynı zamanda manuel kullanıma elverişli şekilde dizayn edilmiştir. Yani oluşabilecek herhangi bir enerji kesintisi durumunda kapınızı el ile açıp kapatabilirsiniz. Bu durum sisteminize kesinlikle zarar vermez!

  Konut Tipi Garaj Kapıları Konut ve İşyerleriniz için estetik görünüme de katkı sağlamakta, arzu edilen renk ve malzeme ile uygulaması yapılarak konutunuzun mimari yapısında da herhangi bir değişikliğe sebep olmamaktadır. Konut Tipi Garaj Kapılarında isteğe bağlı servis kapısı ve ya penceresi kullanılarak yaya geçişini kolaylaştırmaktadır. Yine kullanılan pencere ve kapının deseni beklenti doğrultusunda mimari yapıdan sapmadan tasarlanmakta, sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır.

  .ANKARA GARAJ KAPISI SATIŞ VE TEKNİK SERVİSOtomatik Garaj Kapısı – Endüstriyel Kapı Sistemleri- Çanakkale Biga Gönen End KapıOtomatik Garaj Kapısı – Endüstriyel Kapı Sistemleri- Çanakkale Biga Gönen End KapıGaraj Kapıları | DİNAMİK OTOMASYON | Çorlu Otomatik Kapı Sistemleri | Çorlu Seksiyonel Garaj | Çorlu Panjur | Çorlu Kepenk Sistemleri | Dairesel Bahçe Kapısı | Fotoselli Kapı | Bariyer Sistemleri | Endustriyel Fabrika Kapıları | Hızlı Pvc Kapı | Kepenk …Otomatik garaj kapısı fiyatları ve modelleri inceliyoruz

  OTOMATİK PANJUR SİSTEMLERİ

  Otomatik Panjur Sistemleri dış mekanlardan gelebilecek zararları önlemek amacıyla iç mekanları korumak için kullanılan sistemlerden biridir. Genellikle ışık ve ses yalıtımı için kullanım alanı bulmaktadır. Her türlü projeye mükemmel bir uyum sağlayan Otomatik Panjur Sistemleri, bina dış yüzeyine taşmayan panjur kutusuyla cephe bütünlüğünü bozmayan tasarımı, doğal ahşap desenli laminasyon kaplama seçenekleri, estetik görünümleri ve işlevsellikleri ile mimari ve dekoratif beklentilerinize uygun çözümler sunar. Beklentinizin üstünde çözümler sunabilen Otomatik Panjur Sistemleri asıl hedefi olan güvelikten bir adım öteye geçerek estetiği ve teknolojiyi aynı anda hizmetinize sunarak tüketicilerimizin yaşantılarını kolaylaştırmaktadır.

  Otomatik panjur sistemi sayesinde her pencereyi ayrı ayrı kontrol etmek yerine uzaktan kumanda sayesinde kolaylıkla takibini sağlama imkanı sunulmaktadır. Firmamız tarafından sunulan otomatik panjur hizmetinde panjurlar bir komutunuzla aynı anda kapanarak sizlere zaman tasarrufu sağlamaktadır.

  Otomatik panjur sistemi İçindeki poliüretan köpük sayesinde önemli ölçüde ısı ve ses yalıtımı sağlar. Alüminyum panjur dışarının gürültüsünü 10 desibele kadar önler. Kış ayları akşamüzeri otomatik olarak panjurlarınız kapanacaktır. Panjur sistemi yalıtıma da büyük katkı sağladığından dolayı ısınma maliyetinden de büyük bir tasarruf sağlama imkanı sunmaktadır. Yaz aylarında evinizin güneş alıp ısınmasının önüne geçecek ve eşyalarınızı güneşin etkilerinden koruyacaktır. Otomatik panjurlu sistem sayesinde yaz kış bir tasarruf sağlayabilirsiniz. Otomatik panjur sistemleri, paslanmaz, renk solması kesinlikle olmaz, kiri tozu barındırmaz, çok uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  FOTOSELLİ KAPI SİSTEMLERİ
  Fotoselli Kapı – Tek Sabit Tek Hareketli Kanat – Japon | Asroyal Yapı Otomasyon SistemleriSultanbeyli içinde, ikinci el satılık Fotoselli Kapı – letgoFotoselli Radarlı Kayar Kapı Sistemleri – Sowi MühendislikSESAMO FOTOSELLİ KAPI SİSTEMLERİ | Maysa Yapı

  bir zarafet katacak olan fotoselli kapı sistemleri ile artık kapıyı açık bıraktılar diye kızmayacaksınız. Radarlı kapılar olarak da bilinen “FOTOSELLİ KAPI SİSTEMLERİ” harekete duyarlı radarları ile otomatik olarak açılır. Modern yapıların yanı sıra daha klasik yada eski binaların kapı girişleri için de uygun olan, Fotoselli kapılar mağazalar, alış veriş merkezleri, oteller, hastaneler, bankalar, iş merkezleri gibi, giriş çıkışların yoğun olduğu yerlerde tercih edilen sistemlerdir. Hızlı açma – kapama sağlayarak estetik ve konforu bir arada sunan kapılardır. Özellikle gün içerisinde fazla sayıda insanların giriş çıkış yaparak güvenlik zafiyeti oluşturan ve kapıların açık kalma riskinin olduğu mekanlar için uygun olan Fotoselli kapı Modelleri, teknolojinin bizlere sunduğu nimetlerin başında gelen ve tamamen endüstriyel üretim olan seçenekler arasında yer almaktadır. İklimle özelliği sayesinde soğuk havalarda ısı tasarrufu sağlar yazın da iç ortamın havasını muhafaza eder. Fotoselli Kapı Sistemleri prestij ve çağdaşlığı sunar. Çok fonksiyonlu kullanıma uygundur. Mimari konumlara göre dizayn edilebilir ve montaj yapılır. Fotoselli Kapı Sistemleri estetik ve hızlılık sağlar. İstenilen açıda radarlar ile donatılarak açma kapama ayarlanabilir.

  Kullanılacağı alanların yapısına göre üç farklı seçenekte üretilen, büyük geçiş kolaylığı ve konforu sağlayan bu ürünlerin birincisi Tek Kanatlı Fotoselli Kapı Çeşitleridir. Daha küçük mekanlar için tasarlanan ve tek bir kanattan oluşan bu kapı seçeneği tek tarafa otomatik olarak açılan yapısı ile alanlara prestij ve kolay kullanım özelliği katar. İkinci ürün gurubu ile Çift Kanatlı Fotoselli Kapılar, bir başka deyişle iki Kanatlı Fotoselli Kapı seçenekleridir. Hastane, alışveriş merkezi gibi büyük ve insan yoğunluğunun fazla olduğu alanlar için üretilen bu seçenekler, aynı anda iki zıt yöne açılan ve birkaç kişinin aynı anda geçişine olanak sağlayan ürün çeşididir. Bir de üçüncü grup vardı ki en kısıtlı alanlar için tercih edilen ve mekandan tasarruf sağlamak için üretilen Teleskopik Fotoselli Kapı olarak adlandırılır ve bunlar hem dekoratif hem de fonksiyonel olan çeşididir.

  Fotoselli Kapı Sistemleri Şifreli geçiş, kart okuma sistemi, buton kontrollü, uzaktan kumanda sistemleri ile entegre çalışabilme özelliğine sahiptir. Elektronik kilit sistemi, Renk alternatifleri, değişik cam seçenekleri ile olanak sağlamaktadır,

  YANA KAYAR BAHÇE KAPI SİSTEMLERİ
  20 İndirimli Otomatik Yana Kayar Bahçe Kapısı – Ankara Kepenk TamirYana Kayar Bahçe Kapısı – Otopark Kapısı, Yana Kayar Demir Kapı ve Otomatik Kayar Demir Kapı Çözümleri. | Otomatik kapı seksiyonel kapı hızlı pvc kapıYana kayar bina… – Kayseri Otomatik Kapı Kepenk Sistemleri | Facebook

  Bahçe kapısı motor sistemleri iş yeriniz, siteniz veya apartmanınıza girerken ya da çıkarken sıcak, soğuk, yağmur, kar gibi hava olaylarından etkilenmeden aracınızdan inmeden güvenli bir şekilde giriş-çıkış işlemini yapmanızı sağlar. Bu otomasyon sistemi size rahatlığı, konforu ve güveni birlikte sunduğu için giriş çıkışın çok yaşandığı bu tarz yerlerde en çok tercih edilen sistemdir. Bahçe kapısı motorları, ahşap, alüminyum veya ferforjeden yapılmış bahçe kapılarının otomasyonunu sağlar. Bahçe kapısı motorları müstakil konutların bahçe girişlerinde, fabrika depo gibi işletmelerin ana girişlerinde, apartman veya site türü binaların otopark girişlerinde özellikle tercih edilir. Bahçe Kapıları Yanakayar Bahçe Kapısı ve 90 derece açılır bahçe kapısı olarak iki grupta incelenebilir.

  Yanakayar Bahçe Kapısı Otomasyonu

  Yana kayar bahçe kapısı motorları müstakil konutların bahçe girişlerinde, işletmelerin ana girişlerinde, apartman ve sitelerin otopark girişlerinde tercih edilen mekanizmalardır. Şanzıman ve motoru alüminyum kalıp içerisine yerleştirilmiş, koruyucu muhafazası ABS ‘ den mamul motor çeşitleri şık, sağlam ve güvenilir ürünlerdir. Darbelere tampon vazifesi sağlayan yeni kinematik sayesinde motorlar uzun yıllar hizmet verir. Opsiyonel olarak sunulan bataryalarla elektrik kesintilerinde de çalışırlar.

  Kapının imalatında manuel veya motorlu olarak uygulama yapılmaktadır. Manuel olarak kullandığınız kapıya sonradan da motor uygulaması yapılabilmektedir. Motorlu Bahçe Kapısı, siz aracınızdan inmeden kapınızı açar ve kullanım kolaylığı sağlar. Kapının genişliğine ve ağırlığına göre motor seçimi yapılmaktadır. Motorlu Bahçe Kapılarında; bahçe kapısı motoru, motor bağlantı aparatları, emniyet fotoseli, emniyet flaşörü, kremiyer dişli ve kumanda sistemi mevcuttur.

  KOLLU BARİYER SİSTEMLERİ
  Çorlu Bariyer, Çorlu Mantar Bariyer, Çorlu Bariyer Sistemleri, Otomatik Bariyer, Manuel Bariyer, Kollu Bariyer, kollu bariyer sistemleri, estetik görünümlü bariyer, hava şartlarından etkilenmeyen bariyer, bariyer | Ray Otomasyon | Çorlu Otomatik Kapı,Kollu Bariyer Sistemleri | Günal Otomatik Kapı Sistemleri

  , 4mt, 5mt ve 8mt’lik alüminyum boru kolların yatay konumdan dikey konuma geçerek açıldığı en çok tercih edilen geçiş kontrol sistemleridir. Kollu bariyer sistemleri dayanıklı yapıları ve güvenli kullanımları ile sıklıkla tercih edilmektedir. Kollu bariyer sistemleri ile araç ve yaya geçiş trafiklerini düzenleyebilir kontrol altına alabilirsiniz. Kollu bariyer sistemleri genel olarak site, otopark, otel, iş merkezleri tarafından tercih edilmektedir. Kollu bariyer sistemleri çok yoğun kullanımlar için dahi uygun olup gün boyunca hiç durmadan çalışabilme performansına sahiptir. Sağlam gövde ve kol yapıları ile dış etkenlere karşı uzun yıllar başarılı bir şekilde sağlam kalabilmektedir. Kollu bariyerler bunların yanı sıra doğru kişiler tarafından yapılan montaj işlemleri ile yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde stabil olarak çalışabilmektedir. Emniyet fotoselleri ile geliştirilmiş güvenlik önlemlerine sahip kollu bariyerler olası yaralanmaları minimize edebilmektedir.

  Kollu bariyer sistemleri üzerinde plastik, alüminyum yada tahtadan yapılmış malzemenin bulunduğu, içinde bulunan motor, dişli yada hidrolik ile 90 derece yukarı açılabilen ve ağırlığı yay mekanizması ile dengeleyen sistemlerdir. İhtiyaca göre 4 metrelik ve 6 metrelik tasarlanabilen sistemde; Bariyerin konulacağı alanın kısa olması durumunda Bariyer Kolu kesilerek uygun hale getirilir. Ancak Bariyer Sistemi’nin sağlıklı çalışabilmesi için kol bariyer kol uzunluğu 6 metreden fazla olamaz. Geçiş Kontrol alanı daha uzunsa karşılıklı çalışan senkronize bariyerlerle çözüm üretmek mümkündür. Otomatik bariyerin her iki yönüne de kol montajı yapılabilmektedir. Jeneratör ve kesintisiz güç kaynağı olmayan yerlerde, elektrik kesilmesi veya arıza halinde otomatik bariyer manuel olarak boşa alınabilmektedir. Bu işlem otomatik bariyerin dışından özel bir anahtar ile yapılmaktadır. Boşa alınan otomatik bariyer kolu otomatik olarak kalkmakta ve yay baskısı nedeniyle dikey konuma gelmektedir. Kendi kendine düşme ihtimali yoktur. Manuel kullanımlarda kol ağırlığı 100 gr iken, Kollu bariyer sistemlerinde rüzgara karşı aerodinamik yuvarlak kol kullanılmıştır.

   

  HIZLI PVC BRANDA
  HIZLI PVC KAPILARKATLANIR HIZLI PVC KAPI / PVC Branda Kapı Sistemleri / ÜRÜNLER / VOKS Otomatik Kapı SistemleriHızlı Pvc Kapı » Batı Otomasyon İzmir

  Hızlı PVC kapılar, yüksek açılma-kapanma hızı ile forklift gibi taşıma araçlarının giriş çıkışına imkan sağladığı gibi mekanlar arasında koku, ısı, toz ve rüzgar gibi etkenlerden yalıtımı sağlar. Kapı, değişik genişlikteki brandaların kapı yüksekliğine göre belirlenen, alüminyum profillerle birleştirilmesinden oluşturulmuştur. Kapı üzerine uygulanabilen şeffaf pencere ile kapının her iki tarafı arasındaki görüşü mümkün kılarak, giriş-çıkış güvenliğini sağlar.

  Esnek PVC branda sistemi sayesinde işyerleriniz için oldukça uzun ömürlü ve güvenlidir. Yoğun araç trafiği gerektiren, iç ortamların dış ortam koşullarından maksimum korunmasının sağlanması gereken mekanlarda oldukça elverişli çözümler sunar. Hızlı PVC kapılar endüstriyel tesisler için kıymetli bir yatırımdır. Mukavemetli yapısı, modüler formu sayesinde kullanışlı, dinamik ve kompakt dizaynı ile çalışma performansı ile yoğun trafikte en üst seviyede kullanım sağlamaktadır. Esnek PVC branda sistemi istenmeyen hava akımlarını ve bu akımlara bağlı iş kaybı, aşırı nem, toz, ve yetersiz hijyen sorunlarını minimize eder. Çalışma hızı ile yoğun trafikte ortaya çıkan enerji kayıplarını en aza indirerek zamandan ve enerjiden tasarruf sağlamanıza yardımcı olur.

   

  GİYOTİN CAM BALKON SİSTEMLERİ
  Giyotin Bakım ve Onarımı – Penservis

  Giyotin cam sistemleri bilinen cam pencere yöntemlerinin yanı sıra kanat yapısının alt kısmında dikey olarak hareket eder yatay kayar cam sistemi ile her mekanda kullanıma uygundur ve bu yeni yöntemin bir çok avantajı vardır.

  Uzaktan kumanda ile veya manuel buton kullanılarak kanat açıklığı pozisyonunu istediğini oranda kapatarak kullanılabilmektedir. Ekstra uygulamalar ile birlikte yağmur ve rüzgara bağlı sensörler sisteme dahil edilir,mekanda olmasanız bile giyotin cam pencere kanadını otomatik olarak kapatır bu sayede olumsuz hava şartlarının tahrip etme ihtimali ortadan kaldırmaktadır.

  Dikey olarak açılan pencereler için sistem tam otomatik olarak kullanıldığında çocuklar, engelli ve yaşlı insanların güvenliği için çok uygundur.

   

  Özellikler:

  Pencere Balkonlar ve teraslar için uygundur
  Yaz, açık pencereler ve normal bir balkonda.
  Kışın hava bir kış bahçesi olarak kullanılabilir.
  Açılış ve uzaktan kumanda ile kapatılması.
  Hareketli pencere sabit cam alt kısmında hareket eder
  Görüş alanı bozulmaz.
  Hava akışı ile sınırlı değildir.
  Pencere, manuel ve otomatik versiyonları bulunmaktadır.
  Opsiyon – Sistem penceresi otomatik olarak kapanır, yağmur halinde ve rüzgar bir sensör ile donatılmış olabilir.
  Opsiyon – açık hareket sensörü – hırsızları karşı korumak için.
  Opsiyon – içeride bir hareket sensörü – balkona çıkan küçük çocukları korumak için.
  Sistem yaşlı ve engelliler için çok uygundur.
  Yağmur ve rüzgara karşı tam koruma.
  Kayış sistemde uzunluk 350 cm ile 350 cm yüksekliklerde sorunsuz çalışabilir . Seçenekler – Daha büyük boyutlar için sosnsuz dişli çelik mil sistemi kullanılmaktadır.
  Alüminyum profilleri, tüm renklerde elektro statik fırın boyalı.
  Isıcam, konfor cam ile gaz doldurulabilir.
  Cam alt kısmı sabit, şeffaf saydam veya opak olabilir, tüm renkleri Seçenek dolgu – temperli veya lamine cam.
  Açma ve kapama Yöntemi:

  Düğme
  Uzaktan – Uzaktan kumanda
  Otomatik – rüzgar sensörü, yağmur sensörü hareketi

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Otomatik Kapı Tamiri Ankara”