Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

OVA Konya Kepenk Garaj Kapısı Yana Kayar Sürgülü Kapı

OVA Konya sac kepenk, alüminyum kepenk, Kepenk Fiyatları, kepenk tamiri, Otomatik Kepenk fiyatları, otomatik kepenk firmaları, otomatik kepenk ustası, kepenk tamiratı, kepenk tamircisi, kepenk sistemleri, motorlu kepenk, garaj kapısı, garaj kepenk, otomatik garaj kapısı, kumandalı garaj kapısı, motorlu garaj kapısı, otomatik garaj kapısı fiyatları, otomatik garaj kapısı imalatı, yana kayar sürgülü kapı, yana kayar otomatik kapı, sürgülü motorlu kayar kapı, sürgülü kayar kapı, yana kayar sürgülü kapı tamiri, Kepenk, otomatik kepenk, kumandalı kepenk,

 • Gönderenin Adı: Ova Metal
 • Gönderenin E-postası: info@konyakepenk.gen.tr
 • Gönderen URL’si: http://www.konyakepenk.gen.tr
 • http://www.konyakepenk.gen.tr
  http://www.konyakepenk.gen.tr

  OVA METAL; Konyada Kepenk sistemleri ve yana kayar sürgülü kapı sistemlerinin imalat, montaj ve onarım hizmetleri alanında hizmet vermektedir.

   

  Kaliteli malzeme, usta işçilik ve ekonomik fiyat politikasıyla yıllarca hizmet verdiğimiz bu sektörde, müşteri memnuniyetini hep zirvede tuttuk. Bu politikadan taviz vermeden müşteri potansiyelimizi çok daha yukarılara çıkarma hedefinde, faaliyetimize devam ediyoruz.

   

  Ürün Halkamızın İçinde;

   

  Otomatik, kumandalı ve motorlu kepenk sistemleri, manuel kepenk sistemleri, Otomatik, kumandalı, motorlu ve manuel garaj kapıları, Otomatik, kumandalı, motorlu ve manuel yana kayar sürgülü kapı sistemleri yer almaktadır.

   

  Ayrıca; kepenk tamiri, garaj kapısı tamiri ve yana kayar sürgülü kapı tamiri de yapmaktayız.

   

  Firmamıza;

   

  Herhangi bir ürünümüzle alakalı talep geldiğinde, müşterimizi konu hakkında detaylı bilgilendirmek, montajı istenilen ürünün avantaj ve dezavantajlarını anlatmak en önemli vazifemizdir.

   

  Siparişi verilen ürünün imalatını zamanında tamamlamak, montajını gerçekleştirmek ve sorunsuz çalışımasını sağlamak vazgeçilmezimizdir.

   

  Çalışma Prensibizimde;

   

  “Bugün yapıyoruz, olmadı Yarın yapacağız” gibi bir anlayış hiç olmaıştır. Bundan sonrada asla olmayacaktır. Kaliteli ürün ve kaliteli işçilik istiyorsanız, biz buradayız.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “OVA Konya Kepenk Garaj Kapısı Yana Kayar Sürgülü Kapı”