Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

ÖZ YILMAZ Konya Halı Yorgan Battaniye Yıkama Selçuklu

ÖZ YILMAZ; Konya halı yıkama fiyatları, perde yıkama, halı yorgan yıkama fiyatları, halı yıkamacılar, halı yıkama ücretleri, perde yıkama, yün pamuk battaniye yıkama, ucuz halı yıkama, Konya halı yorgan battaniye yıkama fabrikası, selçuklu halı yorgan battaniye yıkama, halı yıkama fiyatları, evde koltuk kanepe yıkama temizleme, yün pamuk yorgan yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, evde halı halıfleks yıkama selçuklu Meram, konya halı yıkama telefon numaraları, halı yıkama firmaları, halı yıkama isimleri, stor zebra perde yıkama, halı yıkama, battaniye yorgan yıkama, halı yıkama fabrikası,

http://www.konyahaliyorganyikamaselcuklu.name.tr
http://www.konyahaliyorganyikamaselcuklu.name.tr

ÖZ YILMAZ HALI YIKAMA; Konya’da halı yıkama hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

” Arkamızda Bizi Eleştiren Değil, Teşekkür Eden Mutlu Müşyeriler” Sloganıyla özverili ve kaliteli temizlik hizmeti veriyoruz. Bu doğrultuda müşterilerimizin memnuniyeti ve bizleri tekrar tercih etmeleri hatta komşularına da tavsiye etmeleri firmamız için büyük önem taşımaktadır.

Hizmetlerimizin içinde;

Halı yıkama, yolluk yıkama, paspas ve kilim yıkama, yün ve pike yorgan yıkama, elyaf ve pamuk yorgan yıkama, yün ve pike battaniye yıkama, elyaf ve pamuk battaniye yıkama, evde koltuk ve kanepe temizleme, koltuk takımı ve sandalye temizleme, evde halı ve yolluk temizleme, duvardan duvara halı ve halıfleks temizleme, stor ve zebra perde yıkama, tül ve salon perdesi yıkama hizmetleri yer almaktadır.

Tecrübeli ve deneyimli geniş bir ekip ile hizmet veriyoruz. Yıkadığımız halıyı eğer beğenmezseniz, tekrar halınızı ücretsiz yıkamayı garanti ediyoruz.

Müşteri Memnuniyetinden Asla Taviz Vermiyoruz.
Yıkadığımız halıyı eğer beğenmezseniz, tekrar halınızı ücretsiz yıkamayı garanti ediyoruz.

Servisimizle halılarınızı ev veya işyerinizden alıyoruz. Hijyenik yıkama işleminden sonra halılara leke kontrolü yapıyoruz. Halıları tarama işleminden sonra, misler gibi kokması için parfümlüyor, paketledikten sonra tekrar ev veya işyerinize teslim ediyoruz.

Müşterilerimize bir defalık değil, ömür boyu hizmet için özverili ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Ne olursa olsun, “müşterimiz haklıdır” düsturundan kesinlikle taviz vermiyoruz.

 

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir