Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

özhonsan Konya Honlama Silindir Boru honlama honlanmış boru

özhonsan; Konya hidrolik silindir honlama, iş makinası silindiri honlama, damper dorse silindiri honlama, honlama firmaları, honlama firması, baraj silindiri honlama, honlama yapan firmalar, boru honlaması, honlanmış boru fiyatları, honlanmış veya honlanmaya hazır borular, honlama fiyatları, boru honlama fiyatları, silindir honlama fiyatları, konya honlama firması, konya honlama firması, honlu boru konya, boru lift honlama konya, Konya Honlama Silindir Honlama, Boru Honlama, honlama, silindir honlama, boru honlama, honlanmış boru, yatay honlama,

 • Gönderenin Adı: özhonsan Honlama
 • Gönderenin E-postası: inf@konyahonlama.com
 • Gönderen URL’si: http://www.konyahonlama.com
 • http://www.konyahonlama.com
  http://www.konyahonlama.com

  Hidrolik silindirlere yatay honlama işlemi yapıyoruz. Honlama yapılacak Silindir honlama makinasına yerleştirilir. Honlama başlığı düşük hızda dönerek ileri geri hareket eder. Bu esnada silindir iç yüzeyinden talaş kaldırır. İşlem sonunda düşük yüzey pürüzlülüğü ve ölçü eğitliği sağlanmış olur.

   

  ■Yatay honlama makinasında minimum 40 mm ile maksimum 500 mm’ye kadar ve maksimum 12 metre boyundaki iş makinası silindiri, kurtarma aracı silindiri, damper ve dorse silindiri ile baraj silindirlerine honlama yapmaktayız.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  TELEFON
  +90 332 342 60 34
  GSM
  +90 532 696 18 92
  WHATSAPP
  +90 532 696 18 92
  E-MAIL
  bilgi@ozhonsan.com.tr
  Farklı çap ve büyüklüklerdeki borulara yatay honlama işlemi yapıyoruz. Honlama yapılacak boru honlama makinasına yerleştirilir. Honlama başlığı düşük hızda dönerek ileri geri hareket eder. Bu esnada silindir iç yüzeyinden talaş kaldırır. İşlem sonunda düşük yüzey pürüzlülüğü ve ölçü eğitliği sağlanmış olur.

   

  ■Yatay honlama makinasında minimum 40 mm ile maksimum 500 mm’ye kadar ve maksimum 12 metre boyundaki tüm borulara honlama işlemi yapmaktayız.
  Değişik ürünlere yatay honlama işlemi yapıyoruz. Honlama yapılacak ürün honlama makinasına yerleştirilir. Honlama başlığı düşük hızda dönerek ileri geri hareket eder. Bu esnada ürünün iç yüzeyinden talaş kaldırır. İşlem sonunda düşük yüzey pürüzlülüğü ve ölçü eğitliği sağlanmış olur.

   

  ■Yatay honlama makinasında minimum 40 mm ile maksimum 500 mm’ye kadar ve maksimum 12 metre boyundaki bütün ürünlere honlama yapmaktayız. Honlama düşük maliyetlidir. Yüksek yüzey kalitesi sağlar. Hem uzun hem de kısa delikler için kullanılabilir. Orijinal delik merkez çizgisini korur. Sertliği ne olursa olsun herhangi bir malzeme işlenebilir.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir