Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

ÖZIŞIK Konya oto araç kurtarma çekici otobüs kamyon taşıma

ÖZIŞIK Konya meram oto araç kurtarma kurtarıcı, konya araç taşıma, kamyon taşıma, otobüs taşıma, iş makinası taşıma, platform manlift taşıma, prefabrik konteyner taşıma, şehirlerarası araç taşıma, oto araç kurtarma, Konya oto araç kurtarma kurtarıcı, oto araç çekici, selçuklu oto araç kurtarma kurtarıcı, karatay oto araç kurtarma kurtarıcı meram, Oto araç taşıma, Konya araç taşıma, Kamyon otobüs taşıma, iş makinası dozer taşıma, platform manlift taşıma, prefabrik konteyner taşıma, şehirlerarası araç taşıma, oto çekici, oto kurtarıcı, Konya kurtarıcı, Kamyon otobüs taşıma, selçuklu oto kurtarma, karatay oto kurtarma, meram oto kurtarma kurtarıcı çekici, oto araç kurtarma, oto araç kurtarıcı, oto araç çekici, selçuklu oto araç kurtarma kurtarıcı, karatay oto araç kurtarma kurtarıcı,

  • Gönderenin Adı: Yusuf Özışık
  • Gönderenin E-postası: inf@ozisikotokurtarma.com.tr
  • Gönderen URL’si: http://www.ozisikotokurtarma.com.tr
ÖZIŞIK Konya oto araç kurtarma çekici otobüs kamyon taşıma
ÖZIŞIK Konya oto araç kurtarma çekici otobüs kamyon taşıma

. Firma Profili

 

 

 

ÖZIŞIK OTO KURTARMA; Konya’da oto kurtarma ve oto araç taşıma hizmetleri alanında faaliyet götermektedir.

 

Geniş ve yüksek model araç filomuzla uzun yıllardır hizmet verdiğimiz sektörde, pek çok yol yardım ve oto kurtarma hizmetinin altına imza attık. Aynı zamanda şehirlerarası pek çok hafif ve ağır vasıta aracın nakliyatını gerçekleştirdik.

 

Arızalanmış, kaza geçirmiş veya başka bir nedenle yolda kalmış olan araçları çekme ve taşıma işlemini yapmaktayız. Araç sahibi veya sürücülerin acil durum veya araç arızaları nedeniyle yolda kaldıkları durumlarda devreye biz girmekteyiz.

 

Ayrıca; Araç sahiplerinin araçlarını tamirhanelere veya servislere götürmelerine, kurtarma işleminden sonra güvenli bir yerde araçlarını bırakmalarına yardımcı olmaktayız. 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz.

 

İlden ile veya ilçeden ilçeye otobüs taşıma, kamyon ve dorse taşıma, iş makinası ve traktör taşıma, minibüs ve ticari araç taşıma hizmeti veriyoruz. Sanayi sektöründe Cnc tezgahlar, torna tezgahlar, matkap tezgahlar, testereler, yedek parça ve diğer makina ve ekipmanların taşınmasını yapıyoruz.

 

Aynı zamanda prefabrik ev, konteyner ev, güvenlik kulübesi, prefabrik tuvalet, prefabrik yatakhane, ve prefabrik ofislerin taşımasını gerçekleştiriyoruz.

 

Hizmetlerimizde; ekonomik fiyat politikasından ve zamanında kaliteli hizmet prensibinden asla taviz vermiyoruz.

 

TELEFON
0 507 423 47 73
Yusuf ÖZIŞIK
TELEFON
0 553 368 55 26
Emre ÖZIŞIK
WHATSAPP
0 507 423 47 73
Yusuf ÖZIŞIK
WHATSAPP
0 553 368 55 26
Emre ÖZIŞIK
BİZİ TAKİP EDİN!
oto araç kurtarma, Konya oto araç kurtarma kurtarıcı, oto araç çekici, selçuklu oto araç kurtarma kurtarıcı, karatay oto araç kurtarma kurtarıcı meram, Oto araç taşıma, Konya araç taşıma, Kamyon otobüs taşıma, iş makinası dozer taşıma, platform manlift taşıma, prefabrik konteyner taşıma, şehirlerarası araç taşıma,

oto çekici, oto kurtarıcı, Konya kurtarıcı, Kamyon otobüs taşıma, selçuklu oto kurtarma, karatay oto kurtarma, meram oto kurtarma kurtarıcı çekici

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “ÖZIŞIK Konya oto araç kurtarma çekici otobüs kamyon taşıma”