Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Özkillik Konya İkinci El Satılık Vinç

Özkillik; Konya 2 el vinç fiyatları, ikinci el satılık paletli vinç, ikinci el çift kırma vinç, ikinci el hidrolik vinç, ikinci el kamyon üstü vinç, ikinci el mobil vinç, 2. el vinç, 2.el hidrokon vinç, çift kırma vinç’ler, 35 tonluk ikinci el vinç,40 tonluk ikinci el vinç,60 tonluk ikinci el vinç,13 tonluk ikinci el vinç,45 tonluk ikinci el vinç,80 tonluk ikinci el vinç,16 tonluk ikinci el vinç,ikinci el sepetli vinç,ikinci el platform,ikinci el hidrolik mobil platform,İkinci el araç üstü vinç, ikinci el vinç, konya ikinci el vinç, satılık ikinci el vinç, satılık 2 el vinç, satılık ikinci el sepetli vinç, ikinci el vinçler,

 • Gönderici Adı: Özkillik Vinç
 • Gönderici E-postası: inf@ozkillikvincgaleri.com.tr
 • Gönderici URL’si: http://www.ozkillikvincgaleri.com.tr
 • http://www.ozkillikvincgaleri.com.tr
  http://www.ozkillikvincgaleri.com.tr

  Kurumsal
  ÖZKİLLİK VİNÇ; Konya’da vinç kiralama ve forklift kiralama alanında faaliyet göstermektedir.

   

  Firmamız; Konya il ve ilçelerinde profesyonel olarak forklift, vinç ve sepetli vinç kiralama, yükleme boşaltma, indirme, montaj, jeneratör, konteyner ve sanayi makinaları taşımacılığı hizmeti vermektedir.

   

  Vinç Platform ile Dış Cephe Cam Temizlikleri Hizmetleri alanında müşteri memnuniyetini esas kabul etmiş olup, hızlı, güvenli, dikkatli ve yetişmiş profesyonel ekibiyle hizmet vermekteyiz.

   

  Operatörlerimiz sertifikalı olup, araçlarımızın 3 aylık periyodik bakımları ve kontolleri yapılmaktadır.

   

  Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

   

  Geçen zaman içinde, iş sağlığı ve güvenliği esasına harfiyen uyması ve uluslararası kalite standartlarına uygun yönetim anlayışı sonucu bugüne kadar gerçekleştirdiği tüm taahhütlarini sıfır hata ve kazayla eksiksiz olarak zamanında yerine getirmeyi başarmıştır.

   

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir