Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

ÖZPAK Konya Halı battaniye yorgan perde yıkama

ÖZPAK Konya halı yıkama, Konya evde koltuk kanepe yıkama, halı yıkama fabrikası, halı yorgan yıkama, battaniye perde yıkama, yün yorgan yıkama, pamuk yorgan yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, evde halı halıfleks yıkama selçuklu, evde halı halıflek yıkama Meram, evde halı halıflek yıkama Karatay, halı yıkama, perde yıkama, evde koltuk kanepe yıkama, halı yıkama fabrikası, battaniye yıkama, konya halı yıkama fiyatları, halı yıkamacılar, konya halı yıkamalar, konya halı yıkama ücretleri, ucuz halı yıkama,halı yıkama Konya fiyatları, halı yıkama, yorgan ve battaniye yıkama, perde yıkama, evde yatak

 • Gönderenin Adı: Özpak Halı
 • Gönderenin E-postası: info@konyaozpakhaliyikama.com.tr
 • Gönderen URL’si: http://www.konyaozpakhaliyikama.com.tr
 • ÖZPAK Konya Halı battaniye yorgan perde yıkama
  ÖZPAK Konya Halı battaniye yorgan perde yıkama

  Halılarınız, kilimleriniz ve yolluklarınız ücretsiz servis araçlarımız ile evinizden veya iş yerinizden alınır. Yıkama işleminin tamamlanmasının ardından, halı, kilim ve yolluklarınız yıkanmış, parfümlenmiş ve poşetlenmiş olarak müşterimize teslim edilir.

  Yıkanması tamamlanan Halılarınız, kilimleriniz ve yolluklarınız, halı sıkma makinasında sıkma işlemine tabi tutulur. Burada hem suyu sıkılır, hem de son durulama işlemi yapılır. Sıkılması tamamlanan Halılarınız, kilimleriniz ve yolluklarınız, kurutma odasında kurumaya bırakılır.

  Kuruyan halılar detaylı olarak kontrol edilir. Aynı zamanda, halılar fırça ile hem taranır, hem de tüylenmeler varsa, temizlenmiş olur. Son olarak, Halılarınız, kilimleriniz ve yolluklarınız, Parfümlenir paketlenir ve müşterilerimize teslim edilir.

   

  İletişim Talep
  Telefon : +90 552 320 44 40

  Telefon : +90 552 320 44 40

  WhatsApp : +90 552 320 44 40

  E – Posta : mustafaicoz964@gmail.com

  Hızlı Menü
  HALI YIKAMA

  YORGAN YIKAMA

  BATTANİYE YIKAMA

  EVDE YATAK YIKAMA

  Copyright © KONYA ÖZ PAK HALI YIKAMA Tüm Hakları Saklıdır.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir