Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Ozyavuz Konya tesisat Yerden Isıtma çeşmeci

OZYAVUZ Konya su kaçağı tespiti, lavabo tuvalet tıkanıklık açma, petek temizliği temizleme, yerden ısıtma tesisatı, kalorifer doğalgaz tesisatı, güneş enerji, duşakabin montajı, bahçe sulama tesisatı, zeminden ısıtma, cami yerden ısıtma, kalorifer tesisatı, kat kalorifer tesisatı, radyatör petek montajı, otomatik bahçe tesisatı, en yakın çeşmeci, kalorifer petek temizliği, su kaçağı tespiti, kamerayla su sızıntısı tespiti, su kaçağı bulma, kırmadan su kaçağı bulma, doğalgaz tesisatı, doğalgaz tesisatçısı, cam duşakabin, kare duşakabin, oval duşakabin, mika plastik duşakabin, duşakabin montajı, duşakabin fiyatları, klozet tıkanıklığı açma, lavabo açma, tıkalı lavabo açma, hela açma, kanalizasyon açma, lavabo gideri açma, tesisat, temiz su tesisatı, atık su tesisatı,

 • Gönderenin Adı: özyavuz Tesisat
 • Gönderenin E-postası: info@ozyavuztesisat.com
 • Gönderen URL’si: http://www.ozyavuztesisat.com
 • http://www.ozyavuztesisat.com
  http://www.ozyavuztesisat.com

  ÖZYAVUZ TESİSAT ; Konya’da Mekanik tesisat ve ısıtma tesisatı alanında faaliyet göstermektedir.

  Hizmet sektöründe usta işçilik çok önemlidir. Müşterimiz yaptığımız işi koşulsuz beğenmelidir. Başarımızın sırrını “kaliteli ürün, usta işçilik” şeklinde tanımlayabiliriz. Yanlış malzeme seçimi ve kalitesiz işçilik yapan firmalar, hizmet verdiğimiz sektörde uzun vade de kendisine yer bulamaz.

  Zamanında işe başlamak ve zamanında iş teslimi en önem verdiğimiz prensibimizdir. Talepleriniz için bir telefon yeterlidir. İşe başlayacağımız dediğimiz gün ve saatte işimmize başlar ve zamanında işimizi tamamlarız.

  Hizmetlerimiz Arasında;

  Temiz su tesisatı, atık su tesisatı, su kaçağı tespiti, lavabo tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklık açma, kalorifer petek temizliği, yerden ısıtma tesisatı, kalorifer tesisatı, doğalgaz tesisatı, güneş enerji montajı, duşakabin montajı ile bahçe sulama tesisati hizmetleri yer almaktadır.

  Geçen zaman içinde pek çok mekanik tesisat ve ısıtma tesisatı projelerini tamamladık. Gelecekte de bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefindeyiz.

  Taahhütlerini eksizksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, müşteri memnuniyetini zirve de tutmaktadır.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir