Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Palissandro

Palissandro Mermer
Birçok farklı sektör ve alanlarda kullanılan mermer, sert yapısı, uzun ömürlü olması ve doğal bir ürün olması nedeniyle diğer materyallere göre daha fazla ilgi görmektedir.

Palissandro Mermer olarak maden ocağından çıkan hammaddeleri işliyoruz ve değeri yüksek ürünlere dönüştürerek tüketicinin beğenisine sunuyoruz. Dayanıklı ve şık görünümlü bu görkemli doğal mermerleri her türlü yapınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Palissandro Mermer Çeşitleri
Renk yapısına göre farklı isimlerle adlandırılan bu mermer Palissandro Avellano Mermer, Palissandro Black Mermer, Palissandro Classic Mermer, Palissandro Bronze Mermer ve Palissandro Royal Mermer olarak 5 çeşittir. Palissandro Mermerler, duvar kaplamalarında, zemin uygulamalarında, mutfaklarda, banyolarda ve diğer mekan tasarımlarında tercih edilmektedir.

Palissandro Mermer olarak mermer çeşitlerimiz ile ülkemiz mermer sektörüne katkıda bulunuyoruz. Birçok farklı çeşitte ürettiğimiz mermerlerimiz ile zeminleri, duvarları, mutfak ve banyoları Palissandro Mermer zerafetiyle süslüyoruz.

Sayfamızda bulunan Palissandro Mermer ürünlerini inceleyebilir, daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaşam alanınıza uygun mermere Palissandro Mermer ile ulaşabilirsiniz.

 

 

https://palissandromermer.com/
https://palissandromermer.com/

https://palissandromermer.com/

Palissandro Mermer
Herkese hitap eden birbirinden farklı desenlerdeki mermer çeşitlerimiz ile tanışın!

İtalya’nın seçkin ve kaliteli mermeri olan Palissandro Mermer, doğal taş piyasasındaki tecrübesiyle perakende olarak satış yapmaktadır.

Stoklarımızda bulunan mermerler arasında Palissandro Avellano Mermer, Palissandro Black Mermer, Palissandro Classic Mermer ve daha birçok mermeri bulabilirsiniz. Üretilen mermerlerin her plakasında farklı seleksiyonlar bulunmaktadır. Mermerlerin çeşitli olması kullanıcılara yaşam alanlarında farklı kombinasyonlar yapma şansı verir. Mermerlerimiz özellikle iç mimari projelerde eşsiz bir görünüm kazandırmakta ve muhteşem iç mekanlara dönüşmektedir.

Profesyonel ekibimizle müşterilerden gelen taleplere geniş ürün yelpazemizle hizmet vermekteyiz. Müşterilerine en iyi kaliteyi sunmayı ilke edinen Palissandro Mermer, sektörde gelişerek empati odaklı, dürüst ve gelişime açık bakış açısı ile büyümeye devam etmektedir.

Palissandro Mermer’in vizyonu hem müşterinin talep ve beklentilerini karşılamak hem de kaliteli ürünler üretmektir. En büyük farklarından biri de üstün kalite ve uzun ömürlü kullanımı garanti etmesidir.

Palissandro Mermer
Palissandro Mermer, İtalya’nın efsanevi taşı yaşam alanlarınızın çoğunda kullanılabilen ve sizleri kaliteli bir ortam sunacaktır.

Merve Mah. Gazi Cad. No:13 Sancaktepe, 34791, İstanbul

+90 850 640 03 16

info@palissandromermer.com

Kurumsal
ANASAYFA
HAKKIMIZDA
PALISSANDRO MERMER
İLETİŞİM
Ürünler
ANASAYFA
HAKKIMIZDA
PALISSANDRO MERMER
İLETİŞİM

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir