Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Pestil Marketim – Gümüşhane / Pestil / Köme / Köy Ürünleri

Ülkemizde Pestil dediğimizde akla gelen ilk illerden olan gümüşhane’nin kalbinden gelen ürünleri ile hizmet veren pestilmarketim.com, gerek ürün gamı, gerekse çeşitliliği açısından harika bir hizmet sunuyor. Pestil başta olmak üzere, köme, pekmez, marmelat, bal ve köy ürünleri ile; tamamen doğal ve benzersiz lezzetler sloganıyla hem gözlerimize hem de damak lezzetimize hitap ediyor.

https://pestilmarketim.com

https://pestilmarketim.com
https://pestilmarketim.com

 

Hakkımızda
Tadı damağınızda kalan lezzetler vardır ya hani sizi alıp çocukluğunuza, memleketinize, sevdiklerinize götüren… İşte o leziz lezzetlerden olan köme ve pestilleri sizin için 2016 yılından bu yana tam yerinde Gümüşhane’de hazırlıyoruz. Köme ve pestillerimizi tedarikçi firmamız ve Pestil Marketim olarak T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından aldığımız TR-29-K-001920 numaralı üretim izni ile ilk günkü tazeliği ve unutamayacağınız lezzetiyle sizlere sunmak için aşkla çalışıyoruz.

Gümüşhane’ye geldiğinizde iletişim bilgilerimizde bulunan adresimizde bizleri ziyaret edebilir, doğal, yöresel ve leziz ürünlerimizi yerinde de tadabilirsiniz.

Tüm sosyal medya hesaplarımızdan ve www.pestilmarketim.com adresinden bizlere ulaşabilir, yenilenen sitemizden zaman kaybetmeden kolayca ve güvenli sipariş verebilirsiniz.

Köme ve Pestilimiz kadar tadı damağınızda kalacak anılar biriktirmenizi dileriz.

Adres
Karşıyaka Mah. İmamoğlu Sk. No: 18/A GÜMÜŞHANE

Haritada Göster
Çalışma Saatleri
Pazartesi – Cuma: 10:00 – 19:00
Cumartesi: 10:00 – 13:00
Telefon
Telefon:+90 530 115 52 29
Whatsapp:+90 530 115 52 29
E-posta Adresi
pestilmarketim29@gmail.com
pestilmarketim29@gmail.com

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir