Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Plastik Market Arabası Depo Rafı Mağaza Rafı Somçelik Market Rafı

Plastik market arabası,market rafı,mağaza rafı,depo rafı imalatı yapan Somçelik tüm Türkiyeye hizmet vermektedir. 52 yıllık tecrübemiz ve arge inovasyona yaptığımız yatırımlarla büyümeye devam ediyoruz.

 • Gönderenin Adı: Som Çelik
 • Gönderenin E-postası: web6@somcelik.com
 • Gönderen URL’si: https://www.somcelik.com
 • https://www.somcelik.com
  https://www.somcelik.com

  Hakkımızda

  SOMÇELİK RAF, 1968’de çelik civatalı depo rafları üreten bir firmanın Kayseri’deki bayisi olarak ve ferdi bir işletme olarak ekipman sektörüne giriş ve 1978 yılından itibaren de imalat yapmaya başlayarak bayilikten üreticiliğe geçiş yapmıştır.

  1978’den itibaren çelik civatalı depo raf üretimi yapan işletmemiz, 1990 başlarında perakende sektörünün gelişmesiyle birlikte, üretimini ağırlıklı olarak market ve mağaza ekipmanları segmentine kaydırmıştır.

  İmalata başladığı yıllardaki 500 metrekarelik üretim sahasını, 1990’lı yıllarda Organize Sanayi Bölgesindeki mevcut 5.000 metrekarelik tesisine taşımıştır.

  Yeni yatırımlarına 2006 yılının sonunda başlayan Somçelik, Organize Sanayi Bölgesindeki 15.000 m2’si kapalı 23.000 metrekarelik yeni üretim sahasını da devreye alma işlemlerini 2011 Ağustos ayı sonunda gerçekleştirmiştir.

  Bu yeni tesisiyle; galvaniz ve nikelaj kaplama, elektrostatik toz boya kaplama tesisi, metal ve ahşap üretim hattıyla, ek makinelerle, en son teknolojiyi kullanarak faaliyetine devam edecek ve bu haliyle şu andaki mevcut alan tel ürün imali, yeni tesis ise metal ve ahşap ürün imali için kullanılmaktadır.

  2020 Temmuz ayında yeni tesisini tamamlayarak plastik market arabası ve el sepeti üretimine başlamıştır
  2021 Şubat ayında tam otomatik çinko ve nikel kaplama tesisini devreye almıştır

  SOMÇELİK RAF SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ; Bugün geldiği noktada 30.000 m2’si kapalı, 70.000 m2 alanda, Üretim tesisleri, birikim ve tecrübesi, 250’i aşan kalifiye insan kaynakları ve modern üretim yöntemleri ile Yurt İçinde olduğu gibi, Yurt Dışında da 50 farklı ülkedeki müşterilerine ürün kalitesi ve maliyeti açısından en uygununu sunma konusunda azimle ve gayretle faaliyetlerini sürdürmektedir.

  Yeni yapılanma süreci ile satışta (dolayısıyla üretimde) büyüme hedeflenmiş ve bunun gereği olarak gerekli teknoloji yatırımı ve her ilde bayilikler oluşturulması, Pazarlama ve Satış, Üretim, Tasarım ve Ar-Ge servislerinin genişletilmesi/geliştirilmesi çalışmaları sürdürülmektedir.

  Somçelik, (Balkan Ülkeleri, Arap Ülkeleri, Ortadoğu Ülkeleri, Uzakdoğu Ülkeleri, Türk Cumhuriyetleri, Rusya ve Avrupa Ülkeleri’nden) 50 farklı ülkeye ihracat yapmakta ve yurt dışı satışlarının toplam satış içindeki payın arttırmayı çıkarmayı hedeflemektedir..

   

  Vizyonumuz

  İçinde bulunduğu ve hep var olmayı amaçladığı bu sektörde Teknolojik gelişmeleri takip ederek, tecrübeli ve uzman kadrosu ile gerek iç piyasada ve gerekse yurt dışında lider marka olmak, Birlikte çalıştığı kişi, kurum ve kuruluşlar ile çalışanları açısından oluşturduğu güvenirliliği sürdürmek ve Her zaman tercih edilen, müşteri odaklı çalışan iş paydaşı olmak

  Temel Vizyonumuzdur.

   

  Misyonumuz

  İmalat ve Hizmet alanlarında dünyadaki bilgi ve çeşitliliği tüketiciyle buluşturmak,

  Tüketicinin beklentilerini ve gereksinimlerini karşılayacak kaliteli ürün ve hizmetlerin sunumunu yapmak,

  Kaynaklarını etkin kullanarak, çevreye duyarlı, rekabet edebilir kalitede, en az maliyetle, en fazla ve satılabilir üretim yapmak,

  Yenilik ve gelişmelere açık, iş paydaşlarının beklentilerini karşılayan, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir dünya şirketi olmak,

  Çalışanlarının kişisel bilgisi, tecrübesinin yanına teknoloji ve takım ruhunu katarak kaliteli imalat ve hizmeti gerçekleştirmek,

  Müşterilerinin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, esnek yapısıyla, öncü ve yaratıcı çözümleriyle, müşterilerinin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmak,

  Yurt içinde ve yurt dışında gelişen perakende sektöründe market ve mağazalar zincirinin teşhir ve raf sistemleri ihtiyacını, modern bir anlayışla, tüketici ihtiyaç ve isteklerini azami ölçüde karşılayacak bir estetik yaklaşımla ve konusunda uzman ve tecrübeli bir teknik kadroyla karşılamak

  Temel Misyonumuzdur.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Plastik Market Arabası Depo Rafı Mağaza Rafı Somçelik Market Rafı”