Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Polatlı Bilgisayar – 0 (506) 324 50 75 Teknik Servis

Polatlı Bilgisayar

Ücretsiz Arıza Tespiti. %99 Olumlu Sonuç. Bilgisayarlarınızı GÜVENLİ Ellere Teslim Edin.

https://polatlibilgisayarci.com/
https://polatlibilgisayarci.com/

Polatlı Bilgisayar
Bilgisayar satış ve teknik servis hizmeti vermek amacı ile 2006 yılında Ankara Polatlı semtinde kurulmuştur.Kısa zaman içerisinde perakende ve toptan satış alanında en iyi fiyat ve servis garantisiyle aranılan bir marka haline gelmiştir. Toptan ve perakende satış, bayi ağı, güvenlik sistemleri, notebook anakart tamiri, network ağ hizmetleri, yazılım hizmetleri ve toner dolum merkezi dahil olmak üzere teknoloji alanında sınırsız hizmet vermektedir. Bölgemiz ve dışındaki artan teknoloji ihtiyaçları en uygun garantisini sunarken satış ve satış sonrası hizmetlerde müşteri portföyünün memnuniyeti esas alınır.Her geçen gün eğitimli personel sayısını artırmakta ve gelişen teknolojiyi daha hızlı yakalamak amacıyla bir çok eğitim programına dahil olduk. Son yıllarda artan talepleri daha iyi değerlendirmek ve kalite kontrol aşamalarını eksiksiz olarak kayıt altına almak amacıyla Kurumsal programlara geçtik. Fırmamız ayrıca özel indirimler ve daha bir çok yenilikleri her geçen gün müşterilemize sunmaktadır. Teknolojinin hızla ilerlediği bu dönemde teknoloji ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere çalışmak dileğiyle… Polatlı Bilgisayar

Bilgisayar Satışı
Bilgisayar Tamiri
Notebook Anakart Tamiri
Tablet Tamiri
Web Site Tasarım
Yazıcı-Fotokopi Tamiri
Donanım-Yazılım-Format
Teknik Servis
Notebook, Notebook tamiri ve bakım ihtiyaçlarını karşılamak ve servislerini üstlenmek amacıyla 2006 yılında kuruldu. Amacımız firmaların donanım taleplerine uygun projeler hazırlamak ağ sistemleri üzerine altyapı çalışmalar yapmak ve destek verme amacı ile en yeni teknolojileri takip ederek müşterilerimizin teknik danışmanı olmak ve onlara daha sağlıklı çözümler sunmak ve maliyetlerini düşürmek olarak sıralanabilir.Firmamızın ana ilkesi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak servis ve bakım anlaşmalarını yapmak böylece senelerce sürecek memnuniyet garantisi sağlamaktır.Son derece ilgili ve konusunda deneyimli teknik servis ekibimiz her türlü teknik sorunu çözebilmekte böylece müşterilerimiz sistemlerinde en az vakit kaybı ile en yüksek verimi alabilmektedirler. İsteyen kullanıcılarımız için münferit servis yada tüm günlük danışmanlık şeklinde seçeneklerimiz de bulunmaktadır.

482
Müşterilerimiz
817
Satın Alınan Ürün
1653
Servislerimiz
Hızlıca İletişime Geçin
Sorunlar için bize yazın?
admin@polatlibilgisayarci.com
GSM
0 (506) 324 50 75

Polatlı Bilgisayar Kimdir ?
Polatlı Bilgisayar 2006 Yılından Bu Yana Bilgisayar, Bilişim, Elektronik Sektöründe Faaliyet Göstermiştir. 2006 Yılından Sonra Her Sektördeki Müşterilerimizin İhtiyaçlarını En Geniş Ürün Yelpazesi Ve En İyi Hizmet Kalitesiyle Karşılamak İçin Yeni Bir Proje Başlatmıştır ve Şirket Amaçları Tamamen Değişmiştir. Bizim Amacımız Her Zaman; Bir Malın En Kalitelisini, En Ucuz Fiyata, En Güvenli Şekilde, Çok Hızlı Bir Şekilde Müşterimize Ulaştırmaktır. Bundan Dolayı Referanslarımıza hergün yeni bir firma eklenmekte ve Referanslarımız kalitemizi temsil etmektedir..!

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Polatlı Bilgisayar – 0 (506) 324 50 75 Teknik Servis”