Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Polimak

40 yıllık tecrübemizle endüstriyel ekipmanlar için komponentler üretiyor, üretim sistemleri geliştiriyor ve profesyonel destek sağlıyoruz. Firmamız aşağıdaki alanlarda uzmanlaşmıştır: Taşıma, yükleme, boşaltma, tartma, taşıma, karıştırma, dozajlama, toz toplama, dökme malzemelerin filtrasyonu ve anahtar teslimi projelerin üretim sürecinin başlangıcından devreye alınmasına kadar teknik ekipmanların imalatı. bitki. Hizmet yelpazesi öncelikle gıda, inşaat malzemeleri, demir-çelik, enerji, tarım, kimyasallar ve plastik alanlarına yöneliktir.

Araştırma ve geliştirme kapasiteleri ve uygulamaya özel tasarım seçenekleri Polimak‘ın güçlü yönleridir. Mühendislik ekibimiz, farklı ihtiyaçlara en uygun sistem ve cihazları geliştirmektedir. Şirketin esnek organizasyon yapısı, ekipmandan anahtar teslimi sistemlere kadar ürün geliştirme ve üretime olanak sağlar.

 • Gönderenin Adı: Süleyman Salihler
 • Gönderenin E-postası: bilgi@polimak.com
 • Gönderen URL’si: https://polimak.com
 • https://polimak.com
  https://polimak.com

  Hakkımızda
  Polimak 40 yıllık tecrübesi ile endüstriyel tesisler için ekipman ve sistem üretimi yapmakta ve mühendislik desteği vermektedir. Üretim tesislerinde toz ve tanecikli yapıdaki dökme hammaddelerin üretim hattına girişinden bitmiş ürün çıkışına kadar; hammadde taşıma, yükleme, boşaltma, tartım, dozajlama, depolama, toz toplama ve filtreleme ile ilgili ekipmanların üretimi ve anahtar teslim sistem kurulumu üzerine uzmanlaşmıştır. Gıda, çimento, demir çelik, enerji, tarım, kimya ve plastik sektörleri başlıca hizmet verdiğimiz alanlardır.

  Polimak engineering

  Doğru Çözümler
  Arge yetenekleri ve uygulamaya özel tasarım yapma kaabiliyetleri Polimak’ın güçlü olduğu yanlarıdır. Mühendislik ekibimiz, farklı ihtiyaçlar için en uygun sistem ve ekipmanları tasarlamaktadır. Firmanın esnek organizasyon yapısı, tek bir ekipmandan anahtar teslim sistemlere kadar ürün geliştirme ve üretme imkanı sağlamaktadır.

  Kalite Yönetimi
  Başarılı bir kalite yönetimi için iletişim, birlikte çalışma, doğru planlama ve hassas üretim süreçlerinin bir arada uygulanması gerekmektedir. Sahip olduğumuz ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi ve diğer destekleyici faaliyetler, konsept tasarımdan anahtar teslim sistem kurulumuna kadar bütün alanlarda üst düzey kaliteye erişmemizi sağlamaktadır.

  İş Etiği İlkeleri
  Güvenirlik ve sürdürülebilirlik bir kurumun iş etiği prensiplerini faaliyetlerine yansıtabildiği oranda geçerlidir. Çalışan haklarına, iş ahlakına özen gösteren, toplum ve çevreye saygılı bir kurum olmak en büyük sorumluluklarımızdan biridir. UN Global Compact üyesi olan Polimak, attığı imza ile Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’nde yer alan ilkeleri, kurumun değerleri ve kültürünün yanı sıra iş süreçlerine de en iyi şekilde uyarlayacağını ve bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da çalışanlarına, paydaşlarına ve topluma karşı sorumluluklarını yerine getireceğini taahhüt etmektedir.

  KVKK
  Polimak Grup Endüstriyel Üretim San A.Ş. kişisel verilerin güvenliği hususuna azami hassasiyet göstermektedir. Kişisel veri sahiplerinin kişisel verileri, başta 6698 ve 4691 sayılı kanunlar olmak üzere ilgili tüm kanunlar ve yönetmeliklere uygun olarak işlenmekte ve muhafaza edilmektedir. İşbu metin kişisel verilerin toplanma yöntemlerini ve hukuki sebeplerini, işlenme amaçlarını, kimlere hangi amaçla aktarılabileceğini ve kişisel veri sahibinin haklarını açıklamak üzere hazırlanmıştır. Dosyalara ulaşmak için tıklayınız

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir