Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Prefabrik Yapı Teknolojileri

Türkiye ve dünyada sektöre öncülük eden Prefabrik Yapı, kurulduğu günden bu yana tüm üretim süreçlerinde kullandığı teknolojiler ile fark yaratarak katma değerli ürün ve markaları sunmaktadır.

Kaynaksız Yapı Teknolojisi, tüm dünyada prefabrike yapıların üretiminde ve segmentinde en ileri teknoloji olan özel olarak tasarlanmış Robot hattı ile kullanılmaktadır. Ürünlerimizin yüzeyleri çevreye duyarlı, A-1 sınıfı yanmaz Siding ve dünya standartlarına göre tamamen doğal malzemelerden üretilen  Doğal Çimento Levha ile kaplanmıştır. Entegre tesislerimizde üretilen Panel Teknolojileri ile her türlü çatı ve cephe kaplama detayı yapılmaktadır. Prefabrik yapıların tüm projelendirme süreçleri güncel mimari yazılım programları ile hayata geçirilir.

  • Gönderenin Adı: Ahmet Durak
  • Gönderenin E-postası: karmodweb@gmail.com
  • Gönderen URL’si: https://prefabrik.com
prefabrik
prefabrik

Sektörde Dünya’nın lider firmasıyız
Kurulumu kolay, hızlı ve pratik yaşam çözümleri olan prefabrik ürünler her geçen gün hayatımızda yer ediyor. Hem iş dünyasının ihtiyaçları hem de bireylerin yaşamı için zengin çeşit barındıran prefabrik yapıların betonarme yapılara göre birçok avantajı bulunuyor.
Hazır yapılar alanında öncü, sektöre yön veren, 5 kıtada 120’yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile alanında lider markadır. Karmod Prefabrik, hazır yapı sektörüne ilk ürününü 1986 yılında sundu. O günden günümüze, prefabrik yapı ürün çeşitlerini arttırarak daha büyük hedef kitlelere ulaşıyor.

Karmod Prefabrik’in ar-ge ve teknolojiye verdiği önem, nitelikli insan kaynağı, etik çalışma anlayışı, ihtiyaca göre ürün geliştirme gibi özellikleriyle Türkiye’nin birçok kurumsal markasına çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Kamu kurumlarından özel sektöre; askeri tesislerden havalimanlarına kadar birçok alanda çözümler geliştiren Karmod Prefabrik, bugüne kadar Türkiye ve Dünya’da önemli çok sayıda yerli ve yabancı markaya hizmet verdi.

Prefabrik
Orta Mah. Cengizhan Cad. No:5
Tuzla / İstanbul
444 20 35
info@prefabrik.com
Prefabrik Yapı
Prefabrik Yapı
Şantiye Yapıları
Hazır Ofis Çözümleri
Sahra Hastanesi
Okul ve Eğitim Yapıları
Askeri Tesisler ve Kamp Yapıları
Sosyal Tesisler
Yemekhane Yapıları
Yatakhane Yapıları
WC – Duş Yapıları
Hazır Evler
Hazır Evler
Prefabrik Evler
Prefabrik Villa
Çelik Konstrüksiyon Ev
Sosyal Toplu Konut
Acil Barınma & Mülteci Konutları
Konteyner Ev
Prefabrik Ev Fiyatları
Prefabrik Ev Teknik Özellikleri
Çözümlerimiz
İnşaat İşçi ve Çalışma Kampları
Ticari Ofis ve Yönetim Binaları
Petrol ve Gaz Kamp Yapıları
Enerji ve Maden İşçi Kampları
Prefabrik Tatil Köyleri
Prefabrik Mobilizasyon
Kurumsal
Hakkımızda
Vizyon ve Misyon
Sıkça Sorulan Sorular
Kalite Sertifikalar
Kataloglar

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir