Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Profesyonel E-ticaret Paketleri | eticaretteyim.com

Eticaretteyim.com, e-ticaret paketleri ve çözümleri sunan bir web sitesidir. Müşterilerine e-ticaret siteleri kurmaları için gereken tüm araçları sağlarlar. Ayrıca, müşterilerine e-ticaret işletmeleri için dijital pazarlama, SEO ve diğer hizmetler de sunarlar.

Eticaret paketleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, web sitesindeki ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Burada, farklı paketlerin özelliklerini ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

 • Gönderen Adı: E-ticaret Paketleri
 • Gönderen E-postası: kirmiziwebsite@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://www.eticaretteyim.com/
 • https://www.ticarikatalog.com/
  https://www.ticarikatalog.com/

  E-ticaret Hakkımızda
  eticaretteyim hakkında
  Neden eticaretteyim.com?

  E ticaret, kar marjı yüksek olan bir ticaret türüdür. Kişi kendi fırsatlarını yarattıkça, işini şansa bırakmadıkça istediği kadar kazanabilme imkanını sahiptir. Biz de eticaretteyim.com ailesi olarak bunun bilincindeyiz ve müşterilerimizin kendi fırsatlarını yaratması, kendi imkanlarının üzerine çıkabilmesi için faaliyet gösteriyoruz.

  İddialıyız, çünkü karşımıza çıkan her sorunu yeni bir fırsat, yeni bir deneyim olarak değerlendiriyoruz. Bütün sorunların hizmet kalitemizi bir adım öteye taşıdığına inanıyor, yılmıyoruz. Alanında uzman, e ticaret ile ilgili gelişmeleri sürekli takip eden ekip arkadaşlarımız ile müşteri odaklı düşünüyor, müşteri odaklı hareket ediyoruz.

  “Bir müşteri nasıl düşünür?”, “Hangi sektöre hangi tasarım uyar?”, “Müşteri memnuniyetini ve kazancını nasıl maksimize edebiliriz?” sorularının tamamını her gün kendimize yöneltiyoruz.

  Biliyoruz, bir faaliyet alanında ses getirebilmenin en önemli yolu müşteri memnuniyetidir. Bu sebeple firma odaklı düşünmüyor, “Nasıl daha fazla kazanabiliriz?” diye düşünüp hareket etmek yerine “Nasıl daha fazla kazandırabiliriz?” diyoruz. Bunun da en kolay yolunun e ticaret maliyet ve masraflarının en aza indirgenmesi olduğunu biliyoruz.

  Eticaretteyim ailesi olarak sizleri de aramızda görmekten, sizlerin de hayatlarına dokunmaktan onur duyacağız

  eticaretteyim kimdir
  ETİCARETTEYİM HAKKINDA
  Eticaretteyim, Eitcaret sektörüne girmiş ya da girmeye hazırlanan girişimcilere profesyonel düzeyde yol gösteren kurumsal bir danışmanlık firması niteliğindedir. Dijital dünyanın her geçen gün daha da yaygınlaşarak kendisini geliştirmesi beraberinde aynı zamanda yeni iş imkanlarının kapılarını aralamaya başlamıştır. Bu iş imkanları arasında en çok rağbet gören ve avantajı fazlaca bol olan alanların başında e-ticaret sektörü gelmektedir. E-ticaret sektörü kolay bir alan gibi görünse de bu süreçte profesyonel danışmanlık, strateji eğitimi ve e-ticaret tüyoları gibi tüm detaylar başarıya götüren önemli detaylardır. Eticaretteyim, bu noktada devreye girerek e-ticarete dair ihtiyaç duyacağınız A’dan Z’ye tüm donanımı sizlere alanında eğitim almış ve deneyim kazanmış kadro ile birlikte sunmaktadır.

  Kurumsal ve e-ticaret sektöründe profesyonel bir firma olarak sektöre adım attığımız günden bu yana sizlere geniş hizmet yelpazesi sunmaktayız. Eğer başarısız olmuş bir e-ticaret girişiminiz varsa ya da sıfırdan bir iş kurarak e-ticarete yeni girmeyi düşünüyorsanız ihtiyacınız olan tüm profesyonel desteği eticaretteyim üzerinden güvenle alabilirsiniz.

  Eticaretteyim.com, uzman kadro ile sektöre adım atmış ve bu e-ticaret girişimcilik alanlarında hem profesyonel hem de teknik alanda ekosistemin tüm dinamiklerini göz önünde bulunduran ve yenilikler hakkında sürekli takipte olan bir adrestir. Özellikle e-ticaret ve SEO eğitimi, reklamcılık, swot analizi ve kurumsal kimlik gibi hizmetlerimiz sayesinde e-ticaret sektörüne geniş bir perspektifle bakmanızı sağlamak öncelikli hedefimizdir.

  eticaretteyim hakkında
  Eticaret ekibi
  Bizler Eticaretteyim.com olarak e-ticaret sektöründeki pazaryerinde geniş bir dilimde yer alabilmeniz için tüm teknik ve pratik donanımı sizlere sunmayı amaçlamaktayız. Bu doğrultuda kapsamlı e-ticarek ve SEO eğitiminin yanı sıra aynı zamanda web tasarımı, web yazılımları, mobil uygulama kurulumu, kurumsal kimlik, e-ticaret ve sosyal medya danışmanlığı gibi hizmetler ile pazaryerindeki hedef kitlenize daha hızlı şekilde ulaşmanızı, satışlarınızı aynı hızda arttırmanızı hedefliyoruz.

   

  Eticaretteyim platformu olarak dijital dünyanın tüm yeniliklerini ve gelişmelerini yakından takip ediyor ve bu yenilikler doğrultusunda markanıza yönelik swot analizi, online rakip ve ürün analizi gibi hizmetler sunarak online itibarınızı koruyarak ürün ve marka yönetiminizi de en iyi şekilde yapmanızı hedeflemekteyiz.

  Alanında eğitimli ve deneyimli uzmanlarımız sayesinde e-ticaret ekosisteminin tüm dinamiklerini en doğru ve en etkili şekilde öğrenebilirsiniz. Sektöre uzman kadro ile giriş yapan Eticaretteyim.com, aynı şekilde uzman kadrosuyla kendisini yenileyerek ve geliştirerek emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

  E-ticaret alanında yeni bir girişimcilik yapmayı planlıyorsanız bu noktada reklamcılık, profesyonel eğitim programları, web tasarımı ve grafik yazılımları konusunda da uzmanlarımızdan hem danışmanlık hem de uygulama hizmetleri almanız mümkündür. En etkili e-ticaret stratejilerinin yanı sıra güçlü ve zayıf yönlerinizi ve karşınıza çıkan yeni fırsatları bizimle birlikte keşfederek sektörde kısa sürede başarınızı kanıtlayarak hedef kitlenize ürün ve hizmet satışlarınızı büyük oranda arttırabilirsiniz.

  eticaret hakkında
  Takımda yer almak isterseniz buradan başvurabilirsiniz.
  UMUT
  UMUT
  CO-Founder / Developer
  ALPEREN
  ALPEREN
  SEO Specialist
  ERDEM
  ERDEM
  CO-Founder / Developer
  AYSEM
  AYSEM
  Our Older Sister
  NALAN
  NALAN
  Article / Content Editor
  MELIS
  MELIS
  Customer Representative
  ÖMER
  ÖMER
  UI/UX Designer
  SUBAT
  SUBAT
  Intern Student
  INVESTOR
  INVESTOR
  FINANCIER
  Takımda yer almak isterseniz buradan başvurabilirsiniz.
  swot analizi
  Rotataed triangle shape
  eticaretteyim
  info@eticaretteyim.com
  0850 307 0005

  Hizmetlerimiz
  E Ticaret Yazılımları
  Özel Yazılım
  Mobil Uygulama ve Geliştirme
  Online İtibar ve Marka Yönetimi
  E-ticaret Danışmanı
  E-Ticaret Eğitimi
  Seo – Aramalarda Ön plana Çıkma
  Sosyal Medya Danışma
  Kurumsal Kimlik
  Rakip Analizi
  Grafik Tasarım
  Kurumsal
  E-Ticaret Paketleri
  Hazır Eticaret Paketleri
  Müşterilerimiz
  Çözüm Ortaklarımız
  Bizimle İletişime Geçin
  Yardım & Destek
  Kahvemizi İçin
  Golden Plaza, Gap Mah. Turgut Özal Blv. Atatürk Blv. Kat:No:315 P.K. 72070 Merkez/Batman

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir