Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Program İndirme

yazilimara.com sitemiz 2013 Ekim ayında kurulmuş olup, bilgisayar ve internet kullanıcıları için, program indirme hizmeti vermektedir. Sitemiz içerisinde ki bilgisayar programları ve mobil uygulamalar sürekli güncel tutulmaya çalışılmaktadır.  İndirmek istediğiniz bilgisayar programları ve uygulamalar ile ilgili açıklama içeriklerine kolayca ulaşabilir ve tek tıklama ile indirebilirsiniz.

 • Gönderen Adı: Metin Demir
 • Gönderen E-postası: metindemirr@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://www.yazilimara.com
 • Program İndirme
  Program İndirme

  HAKKIMIZDA

  yazilimara.com sitemiz 2013 Ekim ayında kurulmuş olup, bilgisayar ve internet kullanıcıları için, program indirme hizmeti vermektedir. Sitemiz içerisinde ki bilgisayar programları ve mobil uygulamalar sürekli güncel tutulmaya çalışılmaktadır. İndirmek istediğiniz bilgisayar programları ve uygulamalar ile ilgili açıklama içeriklerine kolayca ulaşabilir ve tek tıklama ile indirebilirsiniz.

  SİTEMİZİN GENEL AMACI:

  Bilgisayar kullanıcılarının ihtiyacı olan programları tek çatı altına toplamak ve tek çatı altında bütün programlara hızlı şekilde ulaşmalarını sağlamak. Böylece her program için ayrı ayrı sitelere gidilmeye gerek kalmadan zaman tasarrufu sağlanmış olacaktır. Bunun dışında, bilgisayar kullanıcılarına ihtiyaçları olabilecek başka programların tanıtımını yaparak, onların kullanım deneyimlerine katkı sağlamak.

  Sitemiz karmaşık bir kirliliğe sebep olmamak amacı ile, sadece program ihtiyacı olanların taleplerine göre hazırlanmıştır. Emeğe ve telife saygı nedeni ile, sitemizde hack, crack, warez gibi yasal olmayan programlar ve içerikler kesinlikle yayınlanmamaktadır. Bununla beraber, sizlerin güvenliğine önem veriyoruz. Bu nedenle, sitemizden indirilen programları VirusTotal sitesi üzerinden taramadan geçirerek, sonuçlarını sizlerle paylaşıyoruz. Sizlerin görüşleri bizim için önemli. Görüş, istek ve taleplerinizi bize iletişim bölümümüzden mutlaka bildirin. En kısa zamanda konu ile ilgili geri dönüş alacaksınız.

  Program yapımcıları program eklemek istemeleri durumunda, sitemizin alt tarafındaki iletişim bölümüne tıklamaları ve açılan sayfaya program ile ilgili bilgileri girmeleri yeterlidir. program eklemeden önce, sitemizin sol alt kısmında bulunan ‘Kullanım Şartları‘ kısmına tıklayarak, sayfamızı incelemenizi tavsiye ediyoruz. Program eklemek isteyen yapımcılar ve geliştiriciler, kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırlar.

  Sitemizde genel olarak güvenlik yazılımları, media programları, oyunlar, teknoloji haberleri, program videoları, internet yazılımları, web yazılımları, resim grafik yazılımları, temalar, asp php scriptler, mac yazılımları ve linux yazılımları kategorileri ve 💻🖥 tüm bilgisayar programları bulunmaktadır.

  Önümüzdeki gelecek zaman içerisinde, bir program sitesinin olması gerektiği en iyi yere gelerek, en iyi program sitesi olma yolunda hızla ilerlemekteyiz. Bu süreç içerisinde sizlerin de yanımızda bulunmaları bize sadece onur vermekle kalmayıp, bizleri yaptığımız iş konusunda daha da cesaretlendirmektedir. Program indirmek istediğinizde sitemiz mutlaka en iyi şekilde hizmetinizde olacak ve olmaya devam edecektir.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir