Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Protokol Güvenlik Temizlik

Protokol Güvenlik & Temizlik tarafından özel güvenlik & korumapara & değerli eşya taşımatemizlik hizmetleri ve bina & tesis yönetimi  sunulmaktadır.

Geçmiş yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübesiyle güvenlik sektörüne yepyeni bir imaj kazandırmıştır. Çünkü Avrupa’da ve Türkiye’de ilk ve tek kendine özgü hizmet uygulamalarıyla kendini farklı kılmıştır. İnsanı, mal varlığını, eşyayı korumakla kalmamış; doğayı da korumayı kendine bir görev saymıştır.

Eğitimli özel güvenlik personeli ve uzman yönetici kadrosuyla avm, market, hastane, okul, spor salonları, stadyum, belediyeler, kamu kurumları, fabrikalar, site, konut, işyeri, inşaat alanları gibi iş alanlarında müşterilerine layık oldukları güvenilir, kaliteli hizmetini sunmaktadır.

  • Gönderenin Adı: İsmail Süleymanoğulları
  • Gönderenin E-postası: info@protokolozelguvenlik.com
  • Gönderen URL’si: https://www.protokolozelguvenlik.com/
https://www.protokolozelguvenlik.com/
https://www.protokolozelguvenlik.com/

PROTOKOL GRUP
PROTOKOL KORUMA & GÜVENLİK
Protokol Şirketler Topluluğu’nun bir kuruluşudur. Geçmiş yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübesiyle güvenlik sektörüne yepyeni bir imaj kazandırmıştır. Avrupa’da ve Türkiye’de ilk ve tek kendine özgü hizmet uygulamalarıyla kendini farklı kılmıştır. İnsanı, mal varlığını, eşyayı korumakla kalmamış; doğayı da korumayı kendine bir görev saymıştır.

protokol-koruma-guvenliklogo
Protokol Güvenlik faaliyeti ile ilgili 5188 sayılı kanun ve ilgili yönetmeliğinin ve diğer kanunların yükümlülüklerini şartsız koşulsuz yerine getirerek ispatlamıştır. Bünyesinde çalıştırdığı personelinin özlük haklarını, aylık ücretini fazla çalışma mesaisini, resmi tatil mesaisini, haftalık ve yıllık izin hakkını, mazeret iznini (doğum, ölüm, hastalık, düğün) vb. personelinin haklarını eksiksiz zamanında yerine getirmiştir ve getirmeye devam etmektedir. Eğitimli özel güvenlik personeli ve uzman yönetici kadrosuyla avm, market, hastane, okul, spor salonları, stadyum, belediyeler, kamu kurumları, fabrikalar, site (konut) işyeri, inşaat alanları gibi iş alanlarında müşterilerine layık oldukları güvenilir, kaliteli hizmetini sunmaktadır. Aynı zamanda organizasyon güvenliği (konser, festival, fuar, kongre, spor müsabakaları, özel toplantı, tanıtım organizasyonları, piknik vb.) hizmetinde yapmış olduğu referanslarıyla birçok kurum ve kuruluştan teşekkür almıştır. VİP (yakın koruma) hizmetinde profesyonel hizmet anlayışıyla harekat eden Protokol Güvenlik bünyesindeki personeli iyi derecede yabacı dil (İngilizce, Arapça, Rusça, Almanca, Fransızca, İtalyanca) bilgisine sahip, yurtdışında özel yakın koruma eğitimi almış, konusunda uzman, tehlikeyi anında fark edip savabilme yeteneğine sahip, tam profesyonel prezantabl VIP kadrosuyla ülkemizdeki ünlü işadamları ve sanatçıları 7 / 24 saat korumaktadır. Personel eğitimine önem gösteren firmamız özel güvenlik temel eğitiminin yanı sıra oryantasyonel eğitimle de personelin mesleki eğitimini tamamlamasını sağlamaktadır.

Protokol Güvenlik sizlerden aldığı güven ve iç dinamizmi ile yine sizlere en iyiyi en güzeli yakalamanın farklılığını hissettirerek güvenli, emniyetli, kaliteli ve huzur dolu bir ortam sağlamanın çabası içinde olacak ve sizlerle beraber daha büyük başarılara imza atacaktır. Bu gün hizmet verdiğimiz kişi, kurum ve kuruluşların bizleri onure eden referansları hedeflediğimiz noktaya doğru emin adımlarla yürümekte olduğumuzu göstermektedir.

VIP YAKIN KORUMA

V.I.P. (Very Important Person) Türkçe anlamı; çok önemli kişi demektir. Yaya veya araçlı seyir hallerinde, iş ve ikamet adreslerinde korunan kişiyi yalnız bırakmadan hayatını, vücut bütünlüğünü, bilinen ve muhtemel tüm tehlikelere karşı koruyan ve savunan ve bu konularda yurt dışında özel eğitimler alarak ihtisaslaşmış personelimizle 7 / 24 saat esasi ile verdiğimiz hizmettir.

Bu hizmette hizmet verilen kişi, kendisini çeşitli haklarından kısıtlanmış olarak görmemelidir. Sosyal statüsü gereği kendisine verilen yakın koruma hizmeti, onun kendisini güvende hissetmesini sağlamaya yöneliktir. Profesyonelce yapıldığı takdirde, kişinin özel ve sosyal hayatına herhangi bir etki yapmamaktadır.

ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ
Para ve Değerli Eşya Taşıma (Nakli) Hizmeti
Yakın Koruma Hizmetleri
Plaza Güvenliği Hizmeti
Site Güvenliği
Hastane Güvenliği Hizmeti
AVM – Alışveriş Merkezi Güvenliği
Otel Güvenliği Hizmeti
Şantiye Güvenliği Hizmeti
Organizasyon Güvenliği
Fuar Güvenliği
Kongre Güvenliği
Toplantı Güvenliği
Stat Güvenliği

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Protokol Güvenlik Temizlik”