Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

PVC Zemin Kaplamaları

Estetik, fonksiyonel, dayanıklı, antibakteriyel ve ekonomiktir.

Bunun nedenleri hem pratik hem de tasarımcıların olanaklarından kaynaklanıyor.

Modern PVC tasarımları, ahşap, metal, cam veya taş gibi doğal malzemeleri mükemmel bir şekilde taklit ederek PVC zeminleri de göz alıcı hale getirebilir.

Sentetik polimer polivinil klorürden yapılan PVC zeminler , genel ve ticari yerlerde, aynı zamanda özel alanlarda da yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bu zemin kaplamaları, sertifikalı sağlık güvencesi ve zeminde oluşturdukları yumuşak dokusu nedeniyle tercih edilmektedir.

 

Tercihen PVC zemin kaplamalarının uygulaması firmamız tarafından yapılabilmektedir.,

PVC Zemin Kaplamaları
PVC Zemin Kaplamaları

https://floorexepoksi.com/

 • Gönderenin Adı: Mahsum
 • Gönderenin E-postası: reelajans34@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://floorexepoksi.com
 • Deko Metalik Epoksi Yapı Kimyasalları Ltd. Şti. 1996 yılından bu yana uzman kadrosuyla müşterilerine sağlıklı ve kaliteli hizmet vermektedir. Malzeme kalitesi kadar önemli olan diğer bir husus da uygulama kalitesidir. Uygulamalarda en iyi sonuca ulaşabilmek için zamanı iyi değerlendirebilmek ve çalışma programındaki titizlik çok önemlidir.

  Firmamız için en önemli unsur Müşteri Memnuniyeti’dir. Müşteri memnuniyetinin sadece satış ile değil, satış sonrası uygulama kalitesinde mükemmelliği sağlayarak mümkün olduğunun bilincindeyiz. Müşteri memnuniyeti ancak bu unsurların tümünün bir araya toplanması ile mümkündür.

  Epoksi zemin kaplama ürünlerimizin tümü kaliteli, dayanıklı ve firma tarafından garanti kapsamındadır.

  Deko metalik epoksi yapı kimyasalları olarak çalışmalarımız esnasında ve sonrasında tüm ekibimizle hoşgörü ve güler yüzle hizmetinizdeyiz.

  Vizyon

  Sektöründe uluslararası standartlara bağlı kalacak, taahhüt etiğimiz tüm projelerde müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini ve çalışanların iş koşullarından tatmin ve memnuniyeti sağlıyarak ülke ekonomisine istihdam, katma değer sağlamaktır.

  Misyon

  Yenilikçi, teknik ve ticari çözümler sunarak işverenlerimeze ve yatırımcılarımıza uygun maliyet ile zamanında teslim edilen verimli projeleri uluslararası standartlara uygun yapmaktır.

  Ürün Grupları

  ► self levelling epoksi zemin kaplamaları
  ►Grenli epoksi kaplamaları
  ► dekoratif beton-microstudio
  ► dekoratif epoksi kaplamaları
  ► pvc zemin kaplamaları (homojen/heterojen
  ► Karo ve Rulo Halılar
  ► spor sahası pvc kaplamaları

  Deko Metalik Epoksi Yapı Kimyasalları Limited Şirketi, her türlü Micro Beton kaplama ve restorasyon konusunda uzman kadro ve ekipmanıyla en üst düzeyde kullandığı teknoloji ile hayal edebileceğiniz her beton döşeme için bir çözüm sunar.

  Beton taşlama ve parlatma

  Asit Boyalı Beton

  Su Bazlı Boyalı Beton

  Beton Kaplamalar ve Mikro Malzemeler,

  Metalik Reflektör Kaplama Zeminler

  Epoksi ve Üretan Son Kat Kaplamalar

  1996’dan bu yana edindiğimiz tecrübeyle, uzun yıllar seveceğiniz yenilenmiş bir beton zemini tasarlamak ve sunmak için bilgi ve uzmanlık sunuyoruz.

  Dayanıklı zeminlerimiz, geleneksel döşeme seçeneklerine kıyasla performans açısından eşsizdir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli renkler ve yüzeyler ile tasarım olanakları sonsuzdur!

  Yüksek teknoloji döşeme sistemlerimiz, kullanım amacına bağlı olarak çok çeşitli kaplama türleri, renkleri ve kullanım ömürleri sunar. İşinde uzman ekipmanlarımızla projenizi değerlendirecek ve bireysel ihtiyaçlarınıza göre size özel hizmet seçenekleri sunuyoruz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir