Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

QAR Akıllı Menü Sistemleri

QR Menü restoran, kafe, pub, pastane, kahve dükkanları ve otellere kadar her işletmeye uygun, tüm akıllı cep telefonları ve tabletlerle uyumlu dijital bir menüdür. QR Menü okutularak servis elemanına ihtiyaç duymadan tüm sipariş sürecini kendi cep telefonundan yönetebilir, güvenli ve hijyenik bir ortam eşliğinde müşterinize en iyi hizmeti sunarsınız. Bulut sistemi sayesinde menülerinizi dilediğiniz zaman değiştirebilir, kampanya oluşturabilir ve raporlama süreçlerini takip edersiniz.

Unutmayın: Hijyen konseyi verilerine göre menü kitapçıkları en kirli 10 yer arasında 8. sırada

 

QR Menü

 • Gönderici Adı: Muharrem Eminoğlu
 • Gönderici E-postası: eminoglu@yahoo.com
 • Gönderici URL’si: https://www.karekod.org/
 • https://www.karekod.org
  https://www.karekod.org

  QR Menü Nedir?
  QR Menü restoran, kafe, pub, pastane, kahve dükkanları ve otellere kadar her işletmeye uygun, tüm akıllı cep telefonları ve tabletlerle uyumlu dijital bir menüdür. QR Menü okutularak servis elemanına ihtiyaç duymadan tüm sipariş sürecini kendi cep telefonundan yönetebilir, güvenli ve hijyenik bir ortam eşliğinde müşterinize en iyi hizmeti sunarsınız. Bulut sistemi sayesinde menülerinizi dilediğiniz zaman değiştirebilir, kampanya oluşturabilir ve raporlama süreçlerini takip edersiniz.

  Unutmayın: Hijyen konseyi verilerine göre menü kitapçıkları en kirli 10 yer arasında 8. sırada.Kullanım alanları
  QR MENÜ
  QR Menü için oluşturulan karekodu, camekan, ayaklı pano, kart tutucu, kullan at bardak altlıkları gibi alanlara yerleştirebilirsiniz. Restorana gelen müşterileriniz hiçbir şekilde servis elemanı ya da kasiyere temas etmeden oluşturmuş olduğumuz QR kodu telefon yardımıyla taratır. POS sisteminizle entegre çalışan QR Order sayfasına erişerek en güncel menüye ulaşır. Siparişini bu sayfa üzerinden verir ve dilerse online olarak ödemesini yapabilir.BASKI MALİYETLERİNDEN KURTULUN
  QR Menü ile müşterilerinize hijyenik ortam oluşturmanın yanı sıra menü bastırmak ve güncellemek için yüksek bedeller ödemezsiniz.

  QR MENÜ “SADECE 2 SANİYE!”
  Müşteriler diledikleri an kendi mobil cihazlarından karekodu okutarak 2 saniye gibi kısa bir sürede QR menüye erişir ve servis elemanını beklemeden sipariş verebilirler.

  ÜCRETSİZ BULUT SİSTEMİ
  Tüm verilerinizi otomatik zamanlama ile buluta taşınırken, size de kahvenizi yudumlayıp, keyfini çıkarmak kalır..Uzun Ömürlü Yüksek Çözünürlüklü
  QR Menü baskılarınız, kalıcılığı veya dayanıklılığı tecrübe ve arşiv kalitesi ile kanıtlanmış, kimyasal fotoğraf baskısı (C-Print, Chromogenic Baskılar) konusunda tartışılmaz bir geçmişi ve teknolojisi olan Durst firmasının Lambda makinesinde 4000 dpi görüntü çözünürlüğü, kıyaslanamaz netlik ve renk kalitesi ile her türlü fotoğrafik görüntüyü maksimum itina ile yapabilmekteyiz.

   

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir