Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Reckol Kimdir?

Reckol lakaplı Recep Eker Z kuşağı dediğimiz neslin yakından takip ettiği bir rap sanatçısıdır. Gençler arasında popülerleşmiş bir çok şarkısı bulunmaktadır. Özellikle youtube’da adından söz ettiren Reckol müzik piyasasındaki yükselişini sürdürmektedir. Çakal ile beraber düet yaptıkları şarkılar youtube’da en çok dinlenenler arasındadır. Z kuşağı arasında popüleritesini arttırmaya devam eden Reckol Bursa’da doğmuş ve İstanbul’a gelmiştir.

 • Gönderenin Adı: HayAksi
 • Gönderenin E-postası: officialburak@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://hayaksi.net/reckol-kimdir-recep-eker-677
 • https://hayaksi.net/reckol-kimdir-recep-eker-677
  https://hayaksi.net/reckol-kimdir-recep-eker-677
 • Reckol Kaç Yaşında?
  Reckol kaç yaşında sorusu hayranları tarafından merak edilen sorulardan birisidir. Reckol 22 yaşındadır.15 Aralık 2000 tarihinde Bursa İli, Nilüfer İlçesi’nde doğdu. Çocukluğu Nilüfer ilçesine bağlı Özlüce semtinde geçmiştir. Ailesi hakkında fazla bilgi bulamayan Recep Eker iki erkek kardeştir.
  Reckol Nereli?
  Reckol Bursa ilinin Nilüfer İlçesi’nde doğmuştur. Ailesiyle birlikte Bursa’da büyüyen sanatçı, popüler olduktan sonra müzik kariyerine odaklanmak ve kendini geliştirmek için İstanbul’a taşınmıştır.

  Reckol Hangi Okulda Okudu?
  Recep Eker, ilköğrenimini Özlüce’de Nilüfer Belediyesi İlköğretim Okulu’nda tamamladı. Ortaöğrenimini ilkokuldan sonra tamamlayan sanatçı, Özlüce Şehit Aykut Yurtsever Anadolu Lisesi’nden lise diploması ile mezun oldu. Üniversite eğitimi olmayan Recep Eker, lise arkadaşları tarafından Reckol olarak anılırdı.
  reckol

  Reckol Çakal Kimdir?
  Çakal Reckol’ün yakın arkadaşıdır. Reckol liseden mezun olduktan sonra İstanbul’a yerleşti. İstanbul’da çeşitli işlerde çalıştı. Çalışma sırasında arkadaş canlısı ortamı sayesinde stüdyolara girmeye başladı. Stüdyoda Emirhan Çakal (Çakal) ile tanıştı. Emirhan Çakal’ın kendisi gibi müzikten haberi yoktur. Artık kendilerine ait olan bilgileri stüdyoda öğrendiler.

  Stüdyoya girip müziği öğrenen müzisyen, Berk Erdemanar ile birlikte Trankobuskas şarkısını yayınladı. Şarkı yaklaşık bir yıl önce yayınlandı. Şu anda 12 milyon izlenmeye sahip. Daha sonra Glock with Jackal şarkısını yayınladılar. Youtube platformunda 16 milyon izlenmeye ulaştı. Ayrıca Perros Blanco’nun Freestyle with Jackal’ını da yayınladı. Bu 23 milyon izlenmeye ulaştı. Sanatçının tek başına seslendirdiği ilk şarkı Sharingan şarkısıydı. Şarkı 1,5 milyon izlenme ile iyi bir konuma ulaştı. Jackal, Recep Eker, Yung Ouzo, Tempz72 ve J2Lasteu, Glock 2.0 şarkısını yayınladı. Bu şarkı 1.5 milyon izlenmeye ulaştı.

  recep eker reckol kimdir

  Reckol’ün Yayındaki Şarkıları
  Berk Erdemanar- Trankobuskas (8 Ocak 2021)
  Çakal- Glock (15 Ocak 2021)
  Çakal- Perros Blancos Freestyle (2 Nisan 2021)
  Sharingan (23 Nisan 2021)
  Çakal & Yung Ouzo & Tempz72 & J2Lasteu -Glock 2.0 (14 Mayıs 2021)
  Reckol- İstediğim Olucak (4 Haziran 2021)
  Kuty & Çakal- Rari (11 Haziran 2021)
  Kendo & Ozorginal Lolita (23 Temmuz 2021)
  Çakal- Benimle Gel (11 Şubat 2022)
  Çakal & Keişan- Altıpatlar (4 Mayıs 2022)
  Reckol’ün Konuk Olduğu Videolar

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Reckol Kimdir?”