Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Rölyef Tablo Çeşitleri ve Modelleri

Rölyef Tablo 800’lü yılların başından bu yana, farklı materyallerle yapılmaktadır. Rölyef Tablonun malzemeleri gün geçtikçe çeşitlenmişse de en çok tercih edilenleri arasında kağıt, ilk sırada gelmektedir. Sitemizde de tamamen kendi yapımımız Rölyef tabloları bulabilirsiniz. Evinize veya Ofisinize şık bir görünüm kazandırmak için, Rölyef tablo doğru bir seçim olacaktır.

 • Gönderenin Adı: rolyeftablo
 • Gönderenin E-postası: varkororta@vusra.com
 • Gönderen URL’si:
 • Gönderenin Adı: rolyeftablo
 • Gönderenin E-postası: varkororta@vusra.com
 • Gönderen URL’si: https://lumens.com.tr/dekorasyon/rolyef-tablo/
 • https://www.vaillantmarket.com/

  Tamamen el yapımı işçilik.
  6 katlı mükemmel derinlik.
  Vernik kaplama ile mükemmel görünüm.
  Çift renkli kemik renk çerçeve.
  43×58 cm ebat.
  Parlak 2mm cam ön panel.
  Rölyef tablo yüz yıllardır insanlar tarafından beğenilerek dekorasyonda önemli bir yer edinmiştir. Bu tablomuzdaki güvercin motifinde 11 adet beyaz güvercin bulunmaktadır. Beyaz Güvercin Tabloları genellikle, huzuru ve özgürlüğü temsil etmektedir.

  Rölyef Tablo Yapılışı
  Rolyef bir çok malzemeden yapılabilmektedir. Bazen gümüş kabartma ile yapılanı. Bazen Altın Varak ile yapılanı. Bazen ağaç dalları ve otlarla, bazen de cam kırıkları ile de yapılabilir. Bizim Güvercinlerden oluşan rölyef tablomuz kartondan yapılmış ve üst üste yapıştırılarak 3D görünümü kazandırılmıştır. Tablo tamamladıktan sonra üzerine selülozik vernik atılarak parlaması sağlanmıştır.

  Tablonun satıldığı bir başka pazar yerinde ürünlerimizi görmek ister misiniz? Ayrıca diğer Rölyef Çeşitlerimize göz atmak isterseniz buradan faklı modellerde, farklı ölçülerde, farklı renklerde birden çok ürün mevcut.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir